Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestos mikor jár le?

Domestos mikor jár le?

Figyelt kérdés

Felbontás után a háztartási vegyszerek, pl.: tisztítószerek, mosogélek, öblítők meddig jók? A felbontás befolyásolja a tárolón található lejárati dátumot? És azt jelölik valahogy? Itthon lévő domestoson és öblítőn semmilyen erre vonatkozó utasítást nem találtam.

Neten olvastam, hogy a felbontás után veszít minőségéből a lejárati idő előtt.



2020. jún. 21. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hypónál tapasztaltam , hogy minnél többször van kinyitva annyiszor gyengül az ereje. Van egy akváriumi szűrőanyag, seachem purigen amit így kell regenerálni, és a falakon alján lévő utolsó deci már alig fehérített valamit rajta, szemben a frissen felbontottal.
2020. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Soha, az lefolyik.

A hypó pedig exponenciális görbét leírva gyengül, minél erősebb annál gyorsabban, aztán a gyengusz már csak lassan.

2020. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, hogy érted, hogy lefolyik?
2020. jún. 22. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
járni nem tud még a jar se. csak folyni.
2020. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké. Tehát a domestos nem veszít minőségéből a lejárat előtt kibontás után. És az olyanok, mint az öblítő, vízkőoldók, mosogatószerek?
2020. jún. 23. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Egyedül a hipó az ami gyengül álltában, felbontás nélkül is. A többinél ugye alap, hogy visszazárod.
2020. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A többinél ugye alap, hogy visszazárod."

A mosogatószert is? Azt én nem szoktam...

2020. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, látszik rajta, hogy szétválik és más a szaga is.
2020. jún. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!