Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új serpenyőim vannak. Mit...

Új serpenyőim vannak. Mit csináljak, hogy hosszú ideig szép tiszták maradjanak?

Figyelt kérdés
Eddig is nyilván mostam a régi serpenyőimet, de mégis egy idő után olyan csúnya zsíros volt kívülről. Van esetleg valami házi praktika arra, hogy szép fényesek maradjanak?

2020. júl. 9. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Én általában a serpenyőket olyan 3-4 használat után hideg zsíroldóval fújom be, egy pillanat alatt lejön minden, mert nincs ráöregedve.

De nekem a nagyanyámtól örökölt edényeim is olyanok, minta most hoztam volna ki a boltból. Amikor megkaptam őket rendbe tettem, azóta csak szinten tartom. Így a legkönnyebb.

2020. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne használd.
2020. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Használatra vetted a serpenyőidet,vagy nézegetni ?
2020. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosogatógépben patyolat tiszta lesz.
2020. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A nagyszoba üveges vitrinjébe tedd be őket, nehogy összeporolódjanak!
2020. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Cseréld le a mosogatószered!

Egy jó mosogatószerrel rendesen elmosogatott serpenyő az ötszázadik mosogatás után sem dzsuvás sem kívül sem belül. Pláne nem zsíros.

2020. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem egészen értem a kérdést, ha el van mosva minden használat után, akkor nem lesz koszos... Én legalábbis ezt a praktikát alkalmazom.
2020. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!