Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztítószert tennétek...

Milyen tisztítószert tennétek olyan mosóvízbe, amivel a cipők talpát tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy felmosó vödröt és mopot rendszeresíteni arra, hogy ha hazajövök, kiveszem a vödörből a nedves mopot, és azon törlöm meg a lábam (mármint a cipőm talpát), majd mehet a mop vissza öblítésre, és néhány naponta cserélném a vizet. Ezt még a verandán csinálnám meg kint, tehát nem gond, ha elfolyik a víz, ahogy rálépek, a csatornába fog jutni.
2020. júl. 12. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem törölgetem nedves dologba a cipők talpát, hanem levesszük. Sokkal rosszabb, ha utána a vizes, de mocskos cipőtalppal megyünk egy pár métert. Kivéve, ha vastagos sáros, vagy beleléptünk valamibe.
2020. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a verandán 18 fok van nyáron, vagy 37.

Nyáron nem ajánlom a módszert, mert 1 nap alatt megposhad a felmosóvíz és olyan dögbüdös lesz mopostul mindenestül, hogy negyedórás kármentés, fertőtlenítés, szagtalanítás, kimosogatás kell.

Én egy csomag fertőtlenítő törlőkendő készletet vettem erre a célra, ha nagyon szükség lenne rá. Persze mi nem mászkálunk vályogos sárban.

[link]

2020. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!