Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire jo a Somat Classic...

Gnertu, kérdése:

Mennyire jo a Somat Classic mosogató tabletta?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert más tabletták pl. Jar 70 darabosak 6000, amig a somat classic 120 darabos 3000-ft... Hogy van ez?

#somat classic
2020. júl. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyeltalán nem jött be sem a Somat sem pedig a Jar.


Finish Quantumot használok, Finish sóval és öblítővel. Csillog minden amikor kiveszem a gépből a cuccokat.

2020. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a saját márkás termékeket.

Pont ugyanolyan jó

2020. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy a saját márkás termékeket??? :o :D
2020. júl. 13. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már csak somatot használok, nekem meg a saját márkásak nem jöttek be. Elmosogat az is, de van különbség. Pl krumplit, tojást főzök, bizony a somattal anélkül tiszta, hogy előtte körben kipucoltam volna az edényt...
2020. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én több tablettában is csalódtam, mert hol ilyet mosogatok, hol olyat. Hol full program megy, hol Öko. Hol feloldódott a tabletta, hol nem. Ezt elunva az utóbbi 10 évben Somat anti grease, vagy Somat grease cutting folyékony gépi mosogatószert veszek és 25 kilós ioncserélős sóval töltöm a készüléket, és bármilyen csepptelenítő jó, ha jól be van szabályozva a mennyisége. De ha a feleségem más mosogatószert vesz, akkor még mosogatógép-tisztító is kell a készülékhez, mert a zsírt rendesen csak ez az anti-zsír nevű viszi. A többi lúgos ugyan, mint a fene, de valahogy a zsírt nem tartja oldatban és kiül például a sótartály letekerője mellé...

[link]

2020. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát féléves tapasztalattal mondhatom, hogy jó szart ez a tabletta, mert egy idő után olyan pór szerű szar rakódott le mindenhová, és egyre több maradt az edényeken is, már undorító volt, pedig nekem sok minden belefér... Aztán Jar platinum pluszt tettem bele, egy hónap után kipucolta a teljes gépet, újra tiszta volt! az edényekről ne is beszéljek... Ez reklám, hanem ez az igazság... Eddig jart használtam mosogató szerként, mert az verte mindegyiket, de mosogató tablettában is azt fogok innentől...
2021. szept. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!