Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosogatószivacs válik...

Melyik mosogatószivacs válik be nektek leginkább?

Figyelt kérdés
A kicsi vagy a nagy? Fogós? Melyik márka? Mire használjátok a konyhában még?
2020. aug. 14. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ikeás :)
2020. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sima kozepes meretut szeretem, ami csak egy teglalap es az egyik oldala dorzsi, szinte tok mindegy, milyen marka, arra mindegyik jo, hogy egy hetig mosogassak vele. Masra nem hasznalom, surolasra fem dorzsi van, torlesre pedig Vileda (vagy ha nincs, valami hasonlot) torloizet veszunk. (Nem tudom, mi a neve, nem kendo, hanem valami normalis nedvszivo anyag.)
2020. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csakis a Vileda, pedig próbáltam egy párat. Pont jó a mérete, nem kicsi, nem nagy és lapos, nem emeletes, amivel én nem tudok olyan jól mosogatni.
2020. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó ideje fogós nagy Bonust használok, viszonylag sokáig bírja intenzív használat mellett is. Pulttakarításra is ezt használom (a nem dörzsis oldalát, természetesen), a szivacskendőket nem szeretem.
2020. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pepco s
2020. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szilikon, így hosszú idei jó, ráadásul ez a tüskés felület iszonyatosan jól átmost mindent, sokkal jobban befér pl. a peremek alá.

2020. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 tényleg jó a szilikonos?

Nekem eddig a kenő ecsetem volt az de akárhogy mostam a sörték körül ott maradt a kosz. Így kuka lett. Szivaccsal nem lesz ugyan ez? Elvileg ugyan az az anyag csak más a forma

2020. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:


Nem nagyon tapad rá az ételcafat, vagy komolyabb zsír réteg. De ha meg is történik néha, akkor elég összehajtani és önmagén ledörzsölni. Az ecsetnél természetesen nem lehet eljátszani, de ennél teljesen megfelelő. Illetve meg kell nyitni a csapot teljesen. A jó erős vízsugár levisz róla mindent.

2020. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tippet én mindenképp kipróbálom!
2020. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!