Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor oblito es ariel mososzer...

Lenor oblito es ariel mososzer habzik?

Figyelt kérdés
a kettot egyszerre ontottem egy cuccra amit kezzel akartam kimosni es ilyen feher krem szeruseg lett rajta mint a sima szappan de nem az lemostam vizzel viszont erdekel hogy mit csinaltam xdd

2020. szept. 7. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összekeveredett a kettő! Az öblítő meg amúgyis eléggé sűrű szokott lenni. Előbb mosd ki mosószerrel, majd öblítsd ki tiszta vízzel amennyire csak tudod, aztán a végén használj egy kevés öblítőt amiben hagy ázni egy ideig.
2020. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mosógépednek nincs külön beöntője a mosószerre és külön az öblítőre? Szokott lenni. Olvasd el a használati útmutatót. Ha külön beöntőbe helyezed beindítás előtt, akkor a program először a mosószert adagolja, a végén pedig az öblítőt. Egy tartályba ne tedd a kettőt, összekeverten.
2020. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 kézzel akart mosni, nem géppel! 😆
2020. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban, de ekkor sem szabad a kettőt összekeverni. Köszönöm a figyelmeztetést.
2020. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semlegesítetted a mosószert...


Kézi mosásnál tanuld meg: előbb kimosod a ruhát mosószerrel meleg vízben, utána elsőként meleg vízzel öblíted (semmit nem keversz hozzá), utána hideg vízzel öblíted (szintén üresen), majd végül egy KICSI öblítő(büdösítő) szert is adsz az utolsó öblítővízhez és azzal is kiöblíted. Aztán centri, szárítás.

2020. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!