Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan oldjam meg a mosogatást...

Hogyan oldjam meg a mosogatást víz nélküli konyhában?

Figyelt kérdés
Nemrég új lakásba költöztünk. Van víz, de csak a fürdőszobában egyenlőre. Hogyan mosogassak el piszkos edényeket, egyszerűen és gyorsan?
2008. nov. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A legegyszerübb ha a mosatlanokat összeszeded egy làdàba,vagy valamibe,és a fürdökàdban mosogatsz el.

Megengeded a kàdat meleg,mososzeres vizzel.

Bele az edények.

Szivaccsal àtsikàlni,és folyovizben elöblited.

2008. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem rossz ötlet. De kád az nincs, zuhanytálca van helyette. Talán ott is megoldható.
2008. nov. 27. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Vagy vesze egy sima lavort, és abba is lehet nyugodtan mosgatni.
2008. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia

sajnos még nálunk is hasonló a helyzet, van konyha mosogatóval, de a víz ott jelenleg nem használható, azt nem írtad mondjuk, hogy mosogató azért van-e.

Így én azt csinálom, hogy a fürdőól két lavor meleg vizet viszek és beleöntöm a mosogatóba és úgy.

2008. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mi ugy szoktunk mosogatni a mamamnal, hogy a furdobol hozunk vizet, es a konyhaba elmosogatunk. Vegyel 2 muanyag edenyt, egyikbe mosogatsz, masikba pedig oblogetsz. Ennyi.

En a furdobe nem birnek mosogatni. Szerintem ott az ember tisztalkodik, es nem a poharat es tanyerokat mossa el.

2008. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy pár méter műanyag csövet és csatlakozót hozzá! Így lesz vized a konyhában is! Ha meg már nem kell, lecsavarod a csapról és elteszed későbbre. Üdv. Pityu
2008. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pityu, neked is köszi, de a konyhában sem mosogató, sem csap sincsen kialakítva, mert a konyha igazából csak egy előtér, vagy ebédlő volt... legalábbis annak használták. :(
2008. nov. 28. 10:55
 8/8 anonim válasza:
9%
Hy! Szerintem az összes mosatlant fogod és egy jól irányzott mozdulattal kihajigálod az ablakon.. XD Neked ehez nem kell víz max annak a borogatáshoz akit fejbetelálsz a cuccal.. :) Bocs de jobb ötletem nincs..
2008. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!