Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Műanyag dobozt (termosztát...

Műanyag dobozt (termosztát ház) hogyan lehet a legjobban megtisztítani ?

Figyelt kérdés
Megszürkült az évek alatt rárakódó portól, és most festés után visszarakva nagyon ronda. Próbáltam mosószeres vízel, de nem sokat ért. Ki tudom szedni belőle az elektronikát, úgyhogy agresszívabb módszerek is jöhetnek.

#műanyag tisztítás
2020. szept. 9. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beáztatod éjszakára Domestosos vízbe. Ami ekkor nem jön le, az már nem is fog, mert maga az anyag színeződött el,tehát nem kosz.

De ha zavarja a szemed a színe, fesd le fehérre, vagy amilyenre akarod!

2020. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi gépek házait domestosos vízben szoktam áztatni kb 1 órát, aztán egy puha kefével átsikálom.

Viszont az a szürkeség feltehetően nem kosz, hanem anyagában színeződött el a műanyag.


Most kísérletezem ilyesmik festésével. Kaptam valami festéksprét (a nevét nem tudom). A végeredmény 100%-os. Sem tapintásra, sem látványra nem lehet megmondani, hogy festett. Már csak a mindennapi használat melletti tartósságnak kell kiderülnie.

2020. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nemaRendőrség ***** válasza:
Műanyag színének visszaállítása formalinnal lehetséges.
2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!