Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire fontos a ruhák illata?

Mennyire fontos a ruhák illata?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy az ecetet most hagyjuk!
2020. okt. 2. 08:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

#9

Én meg az 5-ös vagyok és én sem értem, hogy miért kötözködsz itt szinte mindenkivel, aki nem szereti az öblítőt és csak a kérdésre válaszolt? Ettől még nem fogsz magasabb pontszámot kapni, sőt.

Az eszem megáll!

2020. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem annyira fontos. A mosószerünknek elég illata van, bár ebben sem vagy hűséges, öblítőzni nem szoktam, csak nagyon ritkán (hogy ne szikrázzon a pulcsi vagy a takaró). Persze az izzadságszagú vagy dohos ruhát nem szeretem. :) Terem levendulánk, és ha már van, rakok egy-egy fiókba, ha nem bliccelem el.
2020. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem az öblítőkkel van alapvetően bajom, hanem az ordenáré szagukkal. Így inkább nem kell egyik sem, hanem... tudjátokmit használok.
2020. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

#13

:D:D:D

2020. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
4-es, nem kötöttem beléd - többen is írták a parfüm illatot, olvass vissza. (9-es)
2020. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%

#15

Oké, akkor: Nem értem, miért kellett beléNK kötnöd (többes számban).

2020. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem érdekel a pontszámom - az érdekel, hogy szerintetek nekem nem lehet más véleményem, mert aki szereti az öblítő illatát, az szerintetek az nem hasznos válasz - ugyanis ezt jelenti a lehúzás.


Tisztára meghülyült ez az ország. Menjünk egyirányba, mint a birkák, ha valaki mást mer mondani, azt "verjük meg, mert ha van rajta piros sapka, akkor az a baj, ha nincs, akkor az a baj."


No, hát akkor elmondom, hogy én meg azt utálom, amikor elmegy mellettem valaki és megfulladok a parfümjétől, mert oly mértékben fújta be magát - de ettől még eszembe nem jutna lehúzni a parfümös válaszokat.

Szép napot Nektek :-))

2020. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
40%

#17

Hát, én pl. nem is pontoztalak le. Nem kommentáltam a válaszod. Nem fojtalak meg a parfümömmel, amiből csak egy picikét használok.

Szóval, még mindig kíváncsi vagyok, hogy mivel érdemeltem ki a kötekedést és a birkázást.

2020. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

Kommentelők kérték.

Ön mit kér ebben a topicban 19. hozzászólóként?

ECETEEEEEET!

2020. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%

#1/9/15/17


Ismét 5-ös vagyok


Nos, én eredetileg nem pontoztam le a válaszod, mert ízlésbeli kérdéseknél nem pontozok lefelé.

Viszont ezzel az erőszakos és ellenszenves viselkedéseddel elérted, hogy visszamentem és kaptál egy jó kövér "Nem hasznost", ahogy azóta az összes többi válaszodra is.

Persze téged "nem érdekel" a pontozás, így nem is gond, ha egyre lejjebb ásod magad!:)

2020. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!