Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruha amit 40 fokon kéne mosni...

Ruha amit 40 fokon kéne mosni (ing,pulcsi, póló, nadrág) mi baja lesz,ha 60-on mosod?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi, kivéve, ha a szinét engedi magasabb höfokon, vagy ha olyan anyagból van, ami összegyürödik és nem vasalható - azaz baja nem lesz, csak a kinézete miatt nem használható. De a legtöbb ruhaféle nyugodtan mosható 60 fokon is.
2020. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az egészen kiváló, a saját pénzemből vettem most először ruhát mert most volt rá, hogy ne 2 darabot hordjak csak, erre anyám: "Nem tudom mi lesz vele ha 60-on mosod 40 helyett de nem érdekel, nem mosok kétszer." és már be is indította. Örülök hogy 2 ruhadarab helyett már 4-et tudok használni, már persze amíg össze nem megy vagy szét nem cseszi az anyagot.... csodálatos ez a gyökérsége....
2020. okt. 3. 13:41
 3/8 TR75 ***** válasza:
Mosás közben is kiveheted a gépből.
2020. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor viszont elkezd vergődni hogy én minek nyúlok bele abba amit ő csinál.
2020. okt. 3. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Összegyűrődik, összemegy, ereszti a színét, stb. stb.


Nem véletlenül állapítják meg a mosási hőfokot a ruháknál - az anyagösszetétel alapján.

2020. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pamut akkor össze is megy, ha még nem volt kezelve magas hőfokon.
2020. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd, h lett e valami baja :) 60 foktól nem sok ruha megy szét, én is mindig abba mosok.
2020. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy újabb kérdés, ahol nem is maga a kérdés a kérdés, hanem a kérdező frusztrációja.
2020. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!