Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki lehet símítani egy túl...

Ki lehet símítani egy túl magas hőmérsékleten történő mosás miatt gyűrött ruhát?

Figyelt kérdés

Vettem egy felsőt egy turkálóban. Sajnos a vasaló nagyon magas hőfokon sem símítja ki. Próbáltam természetesen nedvesen is, gőzölve is vasalni, de sehogy sem érek el eredményt.

Nem tudok másra gonolni, minthogy az eredeti tulajdonosa túl magas hőfokon moshatta ki és ez tette tönkre.

Sajnos a cimke is ki van vágva belőle, én polészterre tippelek.

Attól tartok, hogy menthetelen, de itt a gyakorin sokszor olyan jó ötleteket lehet kapni, gondoltam teszek egy próbát.

Tudna valaki segíteni, mivel lehetne próbálkozni?


2020. okt. 11. 21:00
 1/2 Meton ***** válasza:
Én soha nem vasaltam, de a feleségem se. Szépen összehajtogatja a ruhát és amikor előveszem, akkorra már magától kisimul.Persze szépen kell hajtogatni, mert azon múlik minden.
2020. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Kuka, tanulópénz volt.

Mosás után meg tudod állapítani, hogy pamut vagy műszálas, a nedvessége alapján. Legközelebb semmiképpen ne vegyél címke nélküli ruhát, bármennyire is tetszik. Én egykínai pizsamát nyírtam ki, 30 fokban lehetett volna mosni... a 40-et már nem bírta, összeugrott. Eleve nem lett volna szabad megvenni, mert "moshatatlan".

2020. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!