Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Miele termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettünk egy házat. Még nem költöztünk be. A konyhában Miele háztartási gépek találhatók, illetve a mosó- és szárítógép is ilyen márkájú. Mivel az összes háztartási eszköz pár éves mindössze, így ezekkel együtt vesszük majd át az ingatlant. Én nem nagyon ismerem ezt a márkát, ezért érdekelnének vélemények és tapasztalatok.


A kérdés kiírása előtt elolvastam az itteni kérdések jelentős részét a témában, de ott különböző típusú készülékekről kértek véleményt. Én a pontos típusokat nem tudom egyelőre (a használati útmutató ott volt a megtekintésen mindegyik mellett csak nem volt időnk megnézni) ezért összességében érdekelnének vélemények a márkáról. Köszönöm előre is.


U.i: Elnézést, ha nem jó kategóriába tettem a kérdést.



2020. okt. 16. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy elég komoly márka, Electrolux meg Zanussi elbújthat mellette.
2020. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A miele német márka és nem 2-3 évre tervezik a gépeiket de ezt az áruk is tükrözi. Ha tehetném én is miele háztartási gépeket vennék. A mosógépeik pl. gyönyörűen mosnak, azokhoz volt már szerencsém.
2020. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat. Örültünk, hogy a tulajok az ingatlanban hagyják a háztartási gépeket, mert így legalább arra nem kell egy ideig költenünk. De ezek szerint akkor nem fognk vele rosszul járni, pár évig még használhatók lesznek.
2020. okt. 16. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felsőkategóriás készülékek - de azzal vigyázz, hogy ha szoftveresen upgrade-elni kell, az elég sokba kerülhet...


Amúgy tényleg jó minőségűek, és hosszú élettartamúak.

2020. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó. Erre nem is gondoltam, mármint a szoftveres upgrade-re, hogy ilyen is előfordulhat. Azzal számoltam, hogy az esetleges javítási költségek húzósak lesznek.
2020. okt. 16. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok: nem tudom, itthon ez hogyan működik, mi anno Németországban szembesültünk azzal, hogy kijött a szerelő, és valami 200 EUR-t kért azért, hogy frissítse a programot a mosógépen.

Szerencsére az egyetem bérelte nekünk a lakást (a férjem vendégprof. volt kint), így tkp. nekünk nem fájt :). De meglepett az összeg.

2020. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi is külföldön vagyunk. Csak gondoltam ez a kérdés szempontjából annyira nem releváns, nem írtam. 200 Euro? Hát az nem semmi. De sajnos - ahogy írjátok - egy felsőkategóriás eszközenk a fenntartási költsége is "felsőkategóriás" ezek szerint. :)
2020. okt. 16. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csúcsminőségű gépek. Nem fogsz csalódni bennük :)
2020. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lakossági vonalon a csúcsot képviselik. Amíg a háziasszony ecettel nem maratja szét őket, hosszú-hosszú évekig bírják.


A panzióban 10 évig ment egy miele gond nélkül, legalább heti 100 kiló ágyneműt és törölközőt kapott!


Természetesen nem csak a mosógépük igényes, hanem a többi eszköz is.

2020. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk egy 20 éves Miele mosógépet is nyugodt szívvel vennék bárkitől használtan.
2020. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!