Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az OMO folyékony mosószeréről...

Az OMO folyékony mosószeréről mi a véleményetek, saját tapasztalatotok? Másik, általatok használt folyékony mosószerhez képest jobb vagy rosszabb? Melyiknél jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Ha megírjátok, hogy például jobb, mint az Ariel vagy rosszabb, mint Formil, akkor tudok viszonyítani.


5 litert nem akarunk úgy megvenni, hogy nem tudjuk, hogy mennyire hatékony.



2020. okt. 31. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Pedig csak úgy fogod megtudni.

Sokösszetevős játék. Milyen ruha, milyen kosz, milyen a víz, milyen a mosógéped, mennyi ruhával tömöd tele, milyen programon nyomod, mennyi mosószerrel öntöd nyakon, hogyan szárítod.


És egyébként is, mit jelent nálad az, hogy "jobb"?

2020. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Javasolt a kulcsszavak tanulmányozása is.
2020. okt. 31. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, miért pattogsz kérdező. A #1 felvetése teljesen jogos.

Nem mindegy a ruha típusa, a kosz mennyisége és milyensége, a mosógép, a szárítás módja. Így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani hogy "jobb" vagy "rosszabb" mint egy másik. Én használtam, nem tapasztaltam hozzávetőleges különbséget az Arielhez képest. De hozzáteszem az én ruháim alapból nem túl szennyezettek, tehát pl nincs rajtuk kajafolt vagy hasonló.

2020. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Mert csak pattogós esze van. De kiegészíthetjük még azzal is, hogy magyar, osztrák, német, vagy esetleg szlovák boltban vásárolt mosószer...
2020. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!