Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penész ellen ózongenerátor?...

Penész ellen ózongenerátor? Mindenem tönkremegy, hiába szellőztetek, kikészít a penész!

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ózongenerátorral? Hetente savo-zom a lakást....ezt már nem birom igy tovább.... megveszem ha van értelme. Klímaval is probáltam száritani,semmit se ér.

2020. okt. 31. 16:09
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
64%

Falszgetelés megoldja.

Ha nincsen felvizesedés,akkor az un. hidegfolt-ok az oka-i a falon.

Külső,vagy belső szigeteléssel (megfelelő kezelés után), megszüntethető a penészedés.

2020. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de csak félig válaszolok a kérdésedre, nem az ózongenerátorral kapcsolatban, hanem a penésszel.

Éppen tegnap jártam utána ezeknek a dolgoknak én is, itt is elolvastam nagyon sok kérdést párátlanító készülékekről, Ceresit stop, stb.

Aztán belefutottam ebbe az oldalba úgy, hogy több ember állította - ez megoldást hozott a penészre. Állítólag nem olcsó - nekem még nincs személyes tapasztalatom vele - de állítólag megéri.


Egy olvasást mindenesetre megér, az ingyen van:-) - én már bból is sokat tanultam.

[link]

2020. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van ózongenerátorom már évek óta.

Az éppen jelenlévő penészt megszüntetheti, de a penészedés okát(!) nem tudja természetesen.

Vagyis újra és újra ki fog újulni a penészedés.

Tehát hiába vennéd meg.

2020. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

A klíma légszárító funkciója elég gyatra, nem arra van optimalizálva. Arra ott van az elektromos páramentesító.

A link is jó fentebb, megfelelő szabályozott és kivitelezett szellőzéssel is eltávolítható a pára. Itt tőbb helyiségen átmenő, sarkokat figyelembe véve juttatnak be frisslevegőt, és szívnak el.

2020. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

"kikészít a penész!"

"ezt már nem birom igy tovább"


Az ózongenerátor csak vírus ellen hatásos, de gutaütésre inkább mást szedjél.

:)

2020. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Csak nem azóta penészedik, hogy -esetlegesen- hőszigeteltétek a házat?
2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyszerűbb lenne a penész okát megkeresni (hideg fal, párás levegő), mint a tüneti kezeléseken agyalni.
2020. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Igen, én is épp ezért linkeltem be a 2-es válaszomban azt az oldalt, mert ott pont azt csinálják:megkeresik az okát.
2020. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
32%

Az első hozzászólás leírta a megoldást.

Minek pontozgatjátok egymást?!?

:)

2020. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Fel ev es elkoltozunk innen. Ezt a telet kell kibirni. Ezert keresek tuneti megoldast, nem tudom megszuntetni már az okokat. Ezert kerdezem,hogy jo ez a megoldas, vagy kidobok 50-60ezer forintot az ablakon:(
2020. okt. 31. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!