Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » S. O. S! Van valakinek ilyen...

S. O. S! Van valakinek ilyen IKEA kanapéja? Nekem ilyen van fehér és krémes lett nagy foltban. Mivel tudom kiszedni?

Figyelt kérdés

Http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S09840088

Az van benne a bilétán hogy nem mosható. (A neten azt irja mosható) Én rámentem vizzel meg egy kis folyékony mosószerrel na ott még fehérebb lett. Mit csináljak? Vagy mossam ki?! Mi baja lehet tőle ha olyat mosok amit nem szabadna?


2010. aug. 10. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 30 fokon nyugodtan kimoshatod szerintem. Biztos nem lesz semmi baja. Bár kivasalni nem lesz egyszerű. Nekünk Ektorp kanapéink vannak, hááát amire kivasalom elmegy a kedvem az élettől!
2010. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem bírom belegyömöszölni a mosogépbe!!!! :( A te hizatod esetleg kisebb? Most a kádba tettem a foltos részt és kézzel mosom de nem sok sikerrel, főleg attól is félek most még foltosabb lesz mire kiszárad.

2010. aug. 10. 12:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tied, ilyenünk is van, ennek más a huzata mert csak egy szövet de amivel most szenvedek annak belül amolyan béléses a szövete, nem tudom leirni milyen ezért vastagabb is.:(
2010. aug. 10. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az ciki ha nem fér bele. Akkor esetleg marad a mosoda.
2010. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!