Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlhabzott a mosógépben a...

Túlhabzott a mosógépben a ruha, és a számláló megállt, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miért, de iszonyaúan felhabzott a mosószer a gépben (mindig ezt használom, mindig ugyanennyit, szóval... nem értem).

A gép nem engedi kinyitni az ajtaját, mert benne van a víz, nem akarja leereszteni... már átraktam a Drain/spin programra, de ott se csinál semmit... help!!



2020. nov. 22. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Tegyél hozzá öblítőt. Önts bele a mosószer helyére, majd tegyél hozzá vizet is. Várd meg még a hab lemegy. Utána indíts egy szivattyúzás programot. Ne engedd centrizni a gépet, mert kicsapja a ruhákból a vizet ami újra habos lesz. Öblítsd ki a ruhákat a kádban tiszta vizzel.

Milyen programot indítottál?

2020. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon a segítséget!

Öntöttem a fiókjába sót, vízzel, meg ecetet is (öblítőm sajnos nincs itthon, de elvileg az ua.), de egyszerűen nem akar lemenni a hab, nem értem... Lehet szerelőt kell hívnom, 3 hónapos vadiúj gép :(

2020. nov. 22. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Sót? Milyen mosószert tettél bele?
2020. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges szerelőt hívnod, a habbal ő sem tud mit kezdeni. Szinte biztos, hogy nem megfelelő volt a mosószer vagy nagyon tiszta volt a ruhanemű. Várd meg, míg a hab buborékok maguktól összeesnek, akkor vedd ki a ruhát, szabadulj meg a mosószeres víztől (amennyire tudsz), utána folytathatod, de ellenőrizd a mosószert ! A hab mérséklésére bepermetezheted alkohollal, csak az elég drága. Esetleg próbálkozhatsz mosószappannal, mert az sem habzik (különösen kemény vízben nem).
2020. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem soha semmilyen mosószer nem habzik ennyire. Le merem fogadni, hogy valami bio öko környezettudatos trutymákot öntott bele
2020. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Szinte biztos, hogy a mosószer nem volt megfelelő.
2020. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mint írtam, MINDIG ezt a szert használom, és soha nem volt baj vele - esetleg megtanulhatnál olvasni, mielőtt írsz valami butaságot... Kb 3/4 kupaknyit tettem a gépbe, ahogy mindig.


Egy szőnyeget próbáltam kimosni benne (gépben 40 fokon mosható, pamut), amit most vettem, lehet azzal volt a gond? Pl. maradt benne vmi mosószer maradvány? Fogalmam sincs.


4. választ nagyon köszönöm!!

2020. nov. 22. 17:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, az 5. válaszra írtam, hogy butaság... mivel attól még, hogy "öko bio trutymák", még nem habzanak jobban, mint az átlag trutymák. Szóval ilyen összefüggés nincs.
2020. nov. 22. 17:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tettél véletlenül dupla adag mosószert? Előfordulhat ez is, de lehet, hogy a szőnyegben volt valami, amitől felhabzott a vize. Erre abból következtetek, hogy régóta ezt a szert használod, ugyanazt a mosószeradagot adagoltad és csak a mosni való anyag volt más, mint az eddigiek.
2020. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Siman indítsd el egy új mosás programot.

Előbb utóbb eltűnik a hab.


A szonyeggel lesz a gond.

Meg ez a hiper szuper túlérzékeny mosogepekkel.

2020. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!