Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Otthon ki mossa ki a függönyöket?

Otthon ki mossa ki a függönyöket?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 00:03
A kérdező szavazást indított:
Én és nő vagyok.
Én és férfi vagyok.
Amelyikünknek több a szabadideje és kedve.
Én mosom, ő felcsipeszelgeti a helyére.
Anyukám vagy bejárónő mossa és csipeszelgeti.
65 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A mosógép mossa. Az, hogy ki dobja be a gépbe, jelentéktelen apró részletkérdés, így nálunk téma sincs belőle.
2020. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
78%
Pont nálunk is aktuális. Leszedi a párom, én kádba leáztatom konyhai sóval, besobom a mosógépbe fehérítő porral, ablakotpucolok, majd vizesen felcsipeszelgeti a párom.
2020. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Az üzlet ahonnan a függöny van, és akik telepítették. Telefon, jönnek, leszedik, viszik-hozzák, visszarakják. Elég bonyolult, többféle színű és anyagú textilből van, nem is tudom hogy lehetne-e egyáltalán házilag tisztítani, de nem merem kipróbálni, jobb profikra bízni. Ha történne vele valami, ami sanszos ha én állnék neki itthon, egy vagyon lenne a kár. Csinálják csak a szakemberek.
2020. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Énnekem kell leszedni és felrakni, mivel én magas vagyok és férfi, párom alacsony és nő, na meg ugye egyszerűbb úgy neki, hogy én szenvedjek a csipeszekkel... :) Mosni a mosógép mossa. Tőlem fenn lehetne évekig a függöny, minek azt piszkálni, jó az úgy... ;)
2020. nov. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
agglegény férfi vagyok, sajnos mint ahogy a mosogatást, ezt se tudom másra hárítani, úgyhogy én. vagyis pontosabban a mosógépem.
2020. nov. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
agglegény férfi vagyok, sajnos mint ahogy a mosogatást, ezt se tudom másra hárítani, úgyhogy senki, gázolok a mocsokban a PC-ig.
2020. nov. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs függönyünk.
2020. nov. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Mosógép.
2020. nov. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
74%
A férjem leszedi, nem csipeszes de valami sínen mennek (Ikeás), kimosom, vizesen vissza a helyére.
2020. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Bejárónő.
2020. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!