Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb tisztítószer a kádhoz?

Figyelt kérdés

Szódabikarbóna és társai, most köszönöm nem érdekelnek.


Bevált tisztítószerre lennék kíváncsi.



2020. nov. 26. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban tandil badreiniger
2020. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Forró víz, bele AMMÓNIA. 1L + 3 dl. arányban.
2020. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hipó vagy trisó.
2020. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha vízkő a baj, akkor tetszőleges háztartási boltban a foszforsav vízkőoldó jó kell legyen. Lehet, hogy rozsdaredukáló néven olcsóbban megkapod. Ártalmatlan jószág, nyilván sav, meg ne edd meg, ne is nézz bele nulla centiről, talán ruhára se kéne csapódjon, de érted, 15 perc, semmit nem kezd meg, alig van szaga.
2020. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Ha durva vízkőre kell, akkor 20%-os ecet, ha általános takarításra, akkor szinte bármelyik drogériában kapható, akár saját márkás fürdőszobai tisztítószer megteszi. Én mióta háztartást vezetek egyik között sem vettem észre semmi különbséget. A marketingnek mindig bedőltem: csak ráfújom és kész is, cseppmentesítő réteg stb... de mindegyik ugyanazt tudja.
2020. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a Domestos a favorit. Vízkőre meg a 20%-os ecet.

A Domestost nem tartom rajta, nehogy megmarja a zománcot, hanem dolgozom vele és lemosom. Másra rá sem tudnának beszélni!

2020. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok az ecetetekhez! Akkor már legalább citromsavval tolnátok, az töredéke bűzt csinál.
2020. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, milyen a kád?

zománcos vas, vagy pedig valami modernebb műanyag?

2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Lidl W5 vizkő és rozsdaoldó. És nem, ezt nem kell súrolni. Ráöntöm, szivaccsal szétkenem, várok 5 percet és zuhannyal leveretem. Ennyi a takarítás.
2020. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!