Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elégettem a bablevest (ezért...

Csipkebokor kérdése:

Elégettem a bablevest (ezért jó a villanytűzhely!). Hiába szellőztetek, mindenbe beleitta magát a füst. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 19:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
63%
nagyon sokáig büdös lesz, napokig kell szellőztetned, közben moss ki minden textilt és törölj le minden felületet, mert a büdös por is mindenhova leszáll
2020. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Moss ki mindent/takaríts, illetve forralj el 10-20 liter tiszta vizet(az edényt azért ne pörköld meg)
2020. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Ecetes szivacs a radiátorokra és ablak nyitás minél többször.

Én is jártam így kell egy jó pár nap mire el múlik a szag

2020. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Ez NEM a villanytüzhely hibája, hanem te nem figyeltél oda! Nekem 30 éve van villanytüzhelyem, mégsem égettem oda egy bablevest sem!


Minden textilt moss ki vagy törölj át ecetes szivaccsal, mosd le a felületeket meg szellöztess.

2020. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Hogyan lehet levest elégetni???
2020. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sem a tűzhely hibája! Sőt! Ha gáztűzhely, akkor meggyulladhatott volna valami!

Odatettem főni, bementem a belső szobába, fel a netre. Mikor kapart a torkom, nem törődtem vele, mikor végre kimentem egy kakaóért, már akkora volt a füst, hogy a villanyt felkapcsolva kiégett a körte!

Abban reménykedtem, hogy van valami extra jó javaslata valakinek. A vízforralást megpróbálom.

Köszi.

2020. dec. 5. 08:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Takaríts ki mindent, a por beitta a szagát. A függönyök, terítők, kéztörlők főleg. Szellőztetés mindig.
2020. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 qkker1 ***** válasza:
54%

"Odatettem főni, bementem a belső szobába, fel a netre. "


Hány órát kellett ehez netezni?

2020. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, mennyi levest akar fözni - mert két személyre 1 liternyit le lehet égetni akár fél óra alatt is!
2020. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
74%
Ecetet kell párologtatni a lakásban, igaz picit kellemetlen, mert talán 1-2 napig is, de semlegesít minden szagot és nem egészségtelen.
2020. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!