Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hulladékmentes, környezetbarát...

Hulladékmentes, környezetbarát mosogatáshoz tippek? Műanyag nélküli mosogatószer?

Figyelt kérdés

Nagyon le szeretném cserélni a mosogatószerem valamire ami műanyag flakon nélkül jön. Egy mosogató szappan használtam ami nem rossz de kb.minden tányér után hozzá kell dörzsölni a szivacsot(kókusz szivacsot használok) és sokkal tovább tart így a mosogatás.

Valaki esetleg próbált valamit ami bevált? esetleg az életvirág mosogatószappant?



2020. dec. 9. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Trisó és mosogatórongy.
2020. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van a mosogatom mellett adagolo, olyan mint a nyilvanos mosdokban a csap melletti kis fem cso. Csak ujra kell tölteni igy nem flakonosat veszek.
2020. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Luffa mosogatószivacs is jó, a csomagolásmentes boltokban a kimérős mosogatószereket próbáld, biztosan van olyan is,aminek az összetétele is környezetbarát. Nekem személy szerint már a csomagolásmentesség is óriás lépést jelent.
2020. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mosogatógépet használok, mivel az lényegesen környezetbarátabb megoldás.

Egy egész vendégség szennyesét bele tudom rakni és 6liter vízzel tisztára mossa.

Ez kézzel sose ment...

A bele való tabletta is mosószóda lényegében, és nincs műanyag flakonban.

2020. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat sajnos mosogatógépre se pénzem nincs se hely a konyhában, de majd talán a jövőben sikerül beszerezni:)
2020. dec. 9. 21:28
 6/7 anonim válasza:
100%

szia,

nézz szét a hulladékmentes.hu-n, én onnan rendelek mosogatószert :)

2021. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oliva marseilles fehér szappan feloldva vízben szódabikarbóna bele ha kell (erős zsíroldó) vagy citromsav(könnyen lemosható)..
2021. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!