Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen típusú pedálos szemetes...

Milyen típusú pedálos szemetes vált be nálatok otthon a konyhában? Mióta használjátok?

Figyelt kérdés
Régóta másmilyet használunk, de nekem úgy rémlik régebbről, hogy a pedál tönkre szokott menni... Viszont valaki a családból most mégis pedálosat szeretne újra, azért kérdezem.

#szemét #konyha #szemetes #pedálos #pedálos szemetes #szeméttartó
2020. dec. 18. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis széttapossátok, nem jó. Semelyik se bírta sokáig. Vegyél billenős tetejűt.
2020. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az nem olyan higiénikus...
2020. dec. 18. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Akkor költsél rá...

[link]

2020. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:))

És ennek vajon hol lehet az érzékelője? Mert ha felül, akkor még esetleg szóba is jöhetne. De ha az elején, akkor folyamatosan kinyitódna mindig, olyan pici a konyha. :DD

2020. dec. 18. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ilyen van csak kisebb, nem pedálos, sima felnyitható tetejű.

Teljesen jó használni.

[link]

2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
#4: Amivel már találkoztam annak felül volt. Rám is jött a frász rendesen, mert nem ismertem ezt a cuccot :)
2020. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2020. dec. 18. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk szenzoros van, nekem személy szerint némi fenntartásaim vannak vele kapcsolatban. Feleségem imádja ezeket a ketyeréket, amelyek diszkréten és elegánsan elrejtik a szemetet. Az érzékelője a felső részen van, a belinkelt fotón a fedél előtt a peremen azok a kis világos gombok. Annyira érzékeny, hogy időnként már 1 db muslica elrepülésére is kinyit, és ha úgy van elhelyezve, hogy a konyhai tevékenység közben az ember keze-karja akár csak 60-80 cm távolságban föléje kerül, akkor is kinyit. Sajnos nálunk is ez a helyzet, így indokolatlanul sokszor nyílik a fedele, ami fogyasztja a benne levő elemeket. Mi az Agrostore-tól vettük és amikor elromlott, akkor vittem ki télen a szervízbe a fedelet a reptérrel szembe, ami gyalog igen csak nehezen megközelíthető. Kis konyhában a fedél felfelé nyílása is okozhat gondot.
2020. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek? Vödör, zacskó, kidobni a kukába. NEM a konyhában gyűjteni csótányparadicsomnak.
2020. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze. De olyan vödör kéne, aminek teteje is van, hogy ne kelljen órákig szagolni se, meg azért óránként kivinni se, viszont lehetőleg ne kelljen lehajolgatni se hozzá, meg eleve ne legyen muszáj kézzel hozzáérni pl. főzés közben.

A csótány meg ahova bejut, oda bejut, ahova nem jut be, oda nem jut be, de nem a szemét vonzza:


"Ha kint 35 fok tombol, és izzik a beton, a rovarok mennek hűsölni a lakásba. Ha hirtelen óriási eső zúdul le, sok rovar menekül a szárazabb területekre. Ha nincs éppen élelem, megy hogy keressen magának.

Nem a piszok, és a kosz vonza a rovart."

[link]

2020. dec. 19. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!