Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan oldjam ezt meg a...

Hogyan oldjam ezt meg a porszívónál? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Letörött az a pöcök ami segítségével a szívófejet a porszívó hátuljához erősítettem, és állva maradt. (kissé régebbi eszköz) Hogyan pótoljam? Azt hiszem, nincs meg a pöcök...

2020. dec. 27. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Úgy marad.
2020. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nem tragédia, lehet így használni. De mégis mérges vagyok magamra mivel feldühödtem egy kicsiségen és ezért tört le figyelmetlenségből...
2020. dec. 27. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak porszívók, amelyeknél ez nincs is. A szívófejet kihúzhatod és külön könnyebb lehet a tárolás. Most már kár bosszankodni, apróság az egész.
2020. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csatolsz egy fotót, akkor talán kapsz ötletet.
2020. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs képem róla, de egy elég régi modell. Egy pöcök van a fej végén amivel egyenesen betűzhetem a porszívó oldalába, egy résbe, így megáll egyben az egész. Remélem érthetően írtam körül.
2020. dec. 27. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerem a szívófej efféle rácsatolását a porszívóra. Más gépeknél is van ilyen (pl. a forró vizes, ultrafényt kibocsátó takarítógépnél). A legerősebb ragasztó sem fogja meg, mert a cső fel- és lecsatolásakor feszítés éri és azonnal leválik, de ráadásul a letört pöcök nincs is meg.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen. Gondolom lehet így is tárolni, csak a fenti okok miatt kissé bosszús vagyok magamra :)
2020. dec. 27. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiába bosszankodsz, a hiba továbbra is megmarad. Akkor meg minek bánkódni?

Máskor, ha mérges (bosszús) leszel) ne a porszívón töltsd ki a mérgedet, illetve nem felindultan nyúlj hozzá (ez utóbbit nem utasításként, inkább tréfából írtam).

2020. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8, nem a porszívót kezdtem el bántalmazni :) csak dühös voltam amikor nekiálltam takarítani, így figyelmetlenségből letörött. :D
2020. dec. 27. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Aha, magától. Tudjuk.
2020. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!