Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg fehérebb a ruha a...

Tényleg fehérebb a ruha a mosóportól?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem külön a szülőktől. Kapszulával mosok,viszont azt vettem észre amikor kézzel mosok valamit, hogy mosóporral fehérebb a végeredmény. Tényleg jobb a mosópor fehér ruhára vagy csak placebo? Mivel érdemes mosni?
2021. jan. 4. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Függ a mennyiségtől is, a mosópor típusától is, de összességében szerintem több aktív hatóanyag van - pl mosószóda, szódabikarbóna a por alapú mosóporban, mint a kapszulában. Én is mostam kapszulával, praktikus meg minden, de vagy dobj bele 2 db-ot vagy rakj még mellé mosóport és öblítőt.
2021. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Fehér ruhákat csakis Ariel mountain spring mosóporral mosom. Régebben folyékony mosószert vagy kapszulát használtam a fehérekhez is, plusz még mellé mindent összevegyészkedtem, hogy fehérek maradjanak a ruhák, de kb nulla sikerrel. Aztán anyósom mondta, hogy ő is ezzel a mosóporral mossa a fehéreket. Gyárban dolgozik, fehér köppenyben. Megmutatta mosás előtt és utána, hófehér lett. Szóval én azóta csak ezt a mosóport használom. Semmi adalékot nem teszek mellé, én nagyon szeretem. Még annyi, hogy én közvetlenül a dobba teszem, így az adagolóba nem tapad le.
2021. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én kapszulávsl mosok, és szép fehérek a fehér ruháim
2021. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Színes ruhákra én is használtam régebben mosókapszulát, de eszméletlen drága. Múltkor a 44 db-os kapszula (ami ugye 44 mosásra elég) az került annyiba mint a folyékony változat, ami 70 mosásra elèg. Nagyon nem éri meg, legalábbis nekem.
2021. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy ha kézzel mosol, kevesebb ruhát teszel egybe, nem szinezik egymást (a kioldódó kosz is beszinezi a ruhát), jobban átöblíted, stb., szóval ennyiből még nem biztos, hogy a mosópor miatt van.
2021. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én CSAK ilyennel mosom a fehéreket,-igaz,a fiam "kint" dolgozik,és onnét hozza.

Sajnos az itthoninak sokkal másabb még az illata is,nemhogy a minősége-akármilyen dicshimnuszokat írnak róla,pl. az Alza,vagy bármelyik.

2021. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Weisser Riese valóban egy nagyon jó mosószer, a Henkel gyárjta. Nálunk az Ariel nincs ilyen hatékony mint ez, nagyon szeretem én is.
2021. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!