Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Közép, alsó kategóriás mosósze...

Közép, alsó kategóriás mosószerek közül melyik vált be nektek? A Müllerben kapható német mosószerek valóban jobbak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kapszulát nem használok, a Müller, DM sajátmárkás mosószerei mindegyike jól tisztít. Por is, folyékony mosószer is. Viszont lényegesebb inkább, hogy a ruhatöltet és a mosószer aránya megfelelő legyen. Agyontömött gépben kevés mosószer nem fogja a ruhákat jól kimosni. Nekem ez a tapasztalatom.
2021. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, ez megvan, tudom én is. Kipróbálom a sajátmárkást, köszönöm.
2021. jan. 12. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csakis mosódió ecettel!
2021. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi alapján közép-alsókategóriás valami?
2021. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4: neked ez hobbi, vagy hivatás, hogy ebben a témakörben minden kérdésbe belekötsz?

Ár alapján.

2021. jan. 12. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Go for Expert
2021. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem jobbak.
2021. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tomit, Weiber Riese-t próbáld meg. Én szemeztem a szantálfás és a Bali liliom illatú mosógéllel.

Valamint amit szívesen kipróbálnék, az a Surf mosószer. Valakinek véleménye van róla?:)

2021. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Surf nem jött be, elnyomhatatlan, és számomra irritáló illata van, de ez csak az én véleményem :) Vettem Tomi Color gélt, eddig teljesen bevált.
2021. jan. 21. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!