Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy marad tovább tiszta a...

Hogy marad tovább tiszta a kád takarítás után?

Figyelt kérdés

Azon a szinten, ameddig a vízet engedjük fürdéskor, egy idő után barnás perem jelenik meg. Gondolom a tusfurdő habja, meg a kosz megül azon a szinten, és azt látom, ezzel nincs is gond. Viszont van, hogy már a kád takarítása utáni másnapon, már ott van megint. Szerintem jól kisúrolom, nem kellene legalább egy pár napig tisztának maradnia? Ti mivel takarítjátok a kádat?

Csak ketten lakunk, szóval naponta 2x használjuk a kádat, nem egy kisebb hadsereg használja, ezért sem értem, hogy hogy lehet már 1 nap után újra koszos.

Kb 3 éves a kád, költözéskor lett cserélve, és úgy rémlik, hogy korábban legalább 1 hétig tiszta maradt súrolás után... Nem váltottam azóta tisztítószert sem... Mivel lehetne elérni, hogy legalább pár napig taszítsa a koszt a kád széle?



2021. jan. 27. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk akril kád van és még sohasem súroltam, mert össze is karcolná.

Van ez a kb. 500 Ft-os fürdőszobai szaniter spray. azzal lefújom és leöblítem a zuhannyal.

Foltmentesen szárad.

2021. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A konyhai -zöld- folyékony mosogató is minden koszt levisz és az is foltmentesen szárad.
2021. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A surolás alatt én mosogatószivaccsal való áttörlést értek. Ezt sem ajánlod csinálni? Ezt a szanitér sprayt be tudnád linkelni?
2021. jan. 27. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve ezt a zöld mosogatót? Lehet én már kicsit megkarcoltam és ezért a karcokban jobban megül a kosz :( Pedig nem látom karcosnak.
2021. jan. 27. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használj habfürdőt minden fürdéskor és fürdés után zuhannyal, jó erős sugárral mosd ki a kádat, de nyilván ezt megteszed. A habfürdő miatt az a barnás csík nekem csak 4-5 hét után jelentkezik halványan és olyankor egy mikroszálas kendővel simán le tudom törölni. Amíg nem használtam habfürdőt, hetente ki kellett mosni a kádat.


A mosogatószivacs nem dörzsis felével lehet, de a zöld dörzsis rész megkarcolja a kádat, pláne ha akril.

2021. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!