Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg jók a farmasi/betterwa...

Tényleg jók a farmasi/betterware dolgok?

Figyelt kérdés

A minap rám írt egy hölgy aki ilyen termékeket árul küldött katalógust én eléggé drágáltam őszintén szólva... Lidl tisztiszereket meg DM drogériásakat használok azok sokkal olcsóbbak és beváltak. Nem zárkózom el semmi új dologtól ami szembe jön. Tényleg jók vagy csak reklám, hogy minél többet adjon el? Először szeretném ki kérni a ti véleményetek hogy mit mondtok utána talán egy próbavásárlást csinálok nála. Ha nektek be vált valami leirnátok pontosan hogy melyik termékük?


Köszönöm előre is!



2021. febr. 5. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
MLM, ezért drága.
2021. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt sejtettem de az árat be is nyelvem ha tényleg jó, de mivel nem tudom így nem szeretnék rendelni. A kérdést azért írtam ki, hogyha valaki használ vagy használt ilyen terméket mik a tapasztalatai.

Köszönöm ha megosszátok velem tapasztalataitokat!❤️

2021. febr. 5. 09:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyelem* bocsánat nem figyeltem és telefon elírta:)
2021. febr. 5. 09:08
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Régen, úgy 30-35 éve - igaz méregdrágán - magasan jobbak voltak az Amway cuccok a boltban kaphatóknál.

Manapság viszont olyan széles a paletta a kiváló tisztítószerekből az üzletekben, hogy teljesen felesleges ilyen köröket tenni (és pluszban fizetni az ügynököket!) bármilyen szerért.

2021. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amwayos fújós flakon meg adagolós mai napig meg van úgy hogy teljesen igaz:) köszönöm hogy eszembe jutattad teljesen igazad van.
2021. febr. 5. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: az a durva, hogy nekünk is, 30 éves, de még működik.

De most már szándékosan nem gyártanak ennyire tartós cuccokat, még a végén csak utántöltögeted, és nem veszel újat.

(1. voltam)

2021. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam anno clin szorofejes flakont alapos elmosás után befogni arra hogy virágokat permetezzem vele mert többféle képen állítható meg nem akartam kidobni (én hülye sajnálom az ilyet szemétbe dobni amit tudok mindig sokáig használok) gyerekek ha egy hónapig bírta sokat mondok... Tudjátok ahogy van a nyomós része a hogy spricceljen egyszercsak a nyomás eltűnt belőle és nem spriccelt... Hát az amwayos mai napig jó pedig én sokat használom:) sajnos igaz a mondás hogy régen minden jobb volt, fogyasztó barát... Kevesebb hulladékkal. De ez igaz mindenre az egész háztartásra, bútorokra elektronika dolgokra.mm
2021. febr. 5. 14:57
 8/11 anonim válasza:
Engem éppen ma keresett meg egy lelkes farmasi termékekkel foglalkozó hölgy.. Rendelni nem hiszem hogy fogok, de viszont azt tudom, hogy ha beregisztrálsz az oldalra, akkor 23% kedvezményt kapsz, meg pontokat is lehet gyűjteni. A pontgyűjtős részre nem nagyon emlékszem, azt hiszem ajándékokat lehet kapni de nem biztos..
2021. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahh tiszta Avon akkor csak drágább... Kapsz ajándékot ha X érték felett vásárolsz vagy valami egyéb feltétel ami nem egyszerű pl rendeljen X ember... Egyébként a 23% kedvezménnyel is drágának tartom. De már teljesen le mondtam rola
2021. febr. 5. 18:21
 10/11 A kérdező kommentje:
#10 takarodj már keress rendes munkát...
2021. márc. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!