Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon poros a szobában a...

Nagyon poros a szobában a levegő, érdemes légtisztítót berendezést venni?

Figyelt kérdés

Ilyen szűrősre gondoltam, ami kiszűri a levegőből a port.

Mennyire hatékony?


2021. febr. 6. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

a por kiszűrése lehetetlen vállalkozás, illetve nagyon drága mulatság. Kezdetnek központi porszívót építs ki, amely talán a legjobb pormentes megoldás(és nesztelen).


A légtisztító csak viszi a pénzt, a nagyon fínom por mindig ott lesz a szekrény tetején, a bútorokban, ruhákon.


A központi porszívónál egyedüli kihívás a lakásban kulturáltan elhelyezni a szívócsöveket(utólag) új házakban már be van építve. ...és ott is akad por..persze jóval kevesebb...azt majd a tüdőnk megfogja.

2021. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Télen nem volt rossz, de nyáron mikor kint is nagy por van és sokat mászkál az ember, ajtót, ablakot nyitogat, hát akkor semmit nem ért. Én el is adtam emiatt.
2021. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Párásítsál. A vízpára megfogja a lebegő porszemeket, lehull a földre-szekrényre mindenre és feltörölgeted.

2021. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így is nagy a pára. Én valami jó légtisztítóra gondoltam, aminek nagy a felülete.
2021. febr. 7. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

:)))

Akkor pont az van, hogy a k. sok pára miatt lecsapódik a lebegő kosz és azt látod. A levegőd viszont mentes a szálló portól. A fürdőszobák is ezért olyan ganésak szinte mndenkinél.

2021. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!