Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen márkák vannak (Karchere...

Milyen márkák vannak (Karcheren kívül) vezeték nélküli porszívók, amelyekben nincsenek szénkefék, hanem vmi más elven működik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
a karcher gépek is szénkefések. De ez miért baj?
2021. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én egy reklámban azt olvastam (vagy hallottam), hogy a karcher vezeték nélküli porszívója....(???) elven működik (nyilván a villanymotorja)...nincsenek benn szénkefék. Majd gondolkodom rajta, hogy hol olvashattam vagy hallottam, aztán megírom. Nem feltétlen baj, ha van benne szénkefe...csak az ugye kophat. Persze, attól még lehet, hogy elműködik 20 évig is. Én csak ahhoz tudom koncentrálni, hogy én egyszer már cseréltem a fúrógépemben szénkeféket, mert elkoptak. Szerencsére volt hozzá tartalék szénkefe a csomagban....az egy másik szerencse, hogy rémlett, hogy volt hozzá, és megkerestem, és megtaláltam, és kicseréltem, aztán azóta is működik.
2021. febr. 13. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!