Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhák áztatásához mit kell...

Ruhák áztatásához mit kell tenni a vízbe, és meddig maradjanak így a ruhák ? Közepesen koszos ruhákat szeretnék kimosni.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mosószer és 1-2 óra.
2021. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Koszos, vagy foltos? Milyen a ruha anyaga, színe?

Foltokra nekem a folttisztító szappan vált be, benedvesítem a foltot, bedörzsölöm a szappannal és kb 20-25 percet hagyom rajta hatni. Utána víz alatt újra dörzsölöm, ha nem jött ki akkor újra megismétlem a folyamatot.

Nem tudom, hogy kosz alatt mire gondolsz, de én a sáros, munkás ruhákat egy rövid 15-20 perces programon elő szoktam mosni, így a nagyja kosz kijön belőle és utána teszem a rendes mosóprogramra.

2021. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem árt, ha langyos vagy meleg a víz (ha a textil anyaga bírja) és párszor meg kell mozgatni a ruhaneműt áztatás alatt.
2021. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sötét színű munkaruhák, de nem foltosak.

Az nem elég, ha áztatás nélkül mosnám ki őket, csak kicsit tovább hagynám a mosószeres vízben ázni öblítés előtt?

2021. febr. 12. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólj már, hogy ne fárasszuk magunkat a válaszadással, segítséggel, ha úgysem érdekel!
2021. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
dehogynem érdekel
2021. febr. 13. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
A Vanisht szívből ajánlom ha legközelebb jársz boltba a férjem legsárosabb lekoszosabb munkásruháival is elbír és a kicsi tintás meg paradicsomszószos fehér ruháival, nekem sajnos a mosószeres áztatás nem jött be nem annyira volt hatásos
2021. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Eddig ki mosott rád?
2021. febr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyira fiatal nem vagyok már, de munkaruhákat még sosem kellett mosnom.
2021. febr. 14. 12:05
 10/10 anonim válasza:

en a regi nagymami modszer hive vagyok!!

fa hamu,es tormelek mososzzappan keverekebol lug! ezt a vizbe es varni ugy 1/2 orat aztan meglotykolni!! patyolat tiszta lesz minden

2021. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!