Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az elektromos sutotoket...

Az elektromos sutotoket hogyan takaritjatok ki ?

Figyelt kérdés
Mar probltam hidegzsiroldot is rajta hagyni, de nem sikerult. Az uveg is zsiros, es belulrol a suto is.
2021. febr. 15. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldót nem javaslom mert ha valami résbe befolyik szét mar mindent.Én nedvesített súrolóporral szoktam ledörzsölni a zsírt, nehezen jön le de elég szépen meglehet vele tisztítani.
2021. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem ajánlom a hideg zsíroldót, nekem sajnos rozsdás lett a sütő miatta. Nekem egy kicsi sütőm van de azt gondolom a lényegen nem változtat. Én ecetes szódabikarbónás vízzel szoktam kitakarítani elég sűrűn, így nem kell 1 órát kapargatni. Az üveget viszont zsiroldóval csináltam, es egyszer mar szét is szedtem mert a két üveglap közé is belefolyt.
2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra, van egy nem durva konyhai tisztítószerem, azzal befújom, állni hagyom pár percig, aztán mosogatószeres szivaccsal kimosogatom, vizes szivaccsal kitörlöm a szereket, egy papírtörlővel vagy száraz konyharuhával szárazra törlöm. Pár perces művelet. Nem sütünk semmi olyat ami különösen zsíros lenne, inkább pár morzsa szokott benne maradni + a higiénia miatt mosom rendesen.
2021. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!