Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért mos jéghideg vízben a...

Miért mos jéghideg vízben a mosógép?

Figyelt kérdés

Új gép és én szerintem a bojlerről viszi a vizet, mert az 30 éves és alig van meleg vizünk.


Ma már fürödtem és lement egy mosás 60 fokon. Szerintem elfogyott a meleg víz. Ennyitől el szokott... A törölközőket beraktam 60 fokra és jéghidegben mossa. Meg is állítottam és teljesen jéghideg.


Többször volt olyan, hogy ment a mosás és elfogyott a bojlerből a meleg víz, pedig senki sem használta aznap még...


Szóval én szerintem a bojlerről megy a meleg, az bizonyítja, hogy elfogyott minden neleg víz és jéghidegben mos, meg nem használt senki, de csomószpr elfogyott, mikor aznap ment a gép.


Öcsém szerint maga melegíti, én vagyok a bolond... De akkor miért jéghidegben mos, ha a bojlerben lefogyott a meleg víz?


2021. febr. 16. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

?????


Milyen mosógép??

eleve melegvízre van kötve?

2021. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi, ennek egy egyszerűbb változata, de már nem kapni.


Direkt a csapra van rákötve. Most már 1,5 óra jéghideg vizes mosás után valamicskét melegített, már nem jéghideg, de nem 60 fok... Aztán már öblít is.

2021. febr. 16. 13:55
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy a fűtőszál tönkrement benne.

Az automata mosógépeket hideg vízzel kell ellátni és a benne lévő fűtőszál melegíti fel a vizet.

Semmi köze a bojlerhez.

De mivel ez nagyon aaaaaaaaa+ így simán lehet, hogy ennyi a kapacitása.

Nekünk is egy energiatakarékos csoda van.

Az asszony locsolóval önti bele a vizet mert majdnem szárazon "mos".

2021. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

A mosógépek mindig melegítik a vizet, soha nem szokás a melegvízre kötni.

Ha meg hideg vízzel mos, akkor elromlott a fütése

2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
De milyen csapra van kötve? A melegvizesre?
2021. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudod, hogy hidegvízzel mos? A végén persze hogy hideg a cucc, mert az öblítés már hidegvízzel történik....
2021. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Megfogtam az üveget, mert az mindig jó meleg szokott lenni. Majd fél óra múlva is és jéghideg volt. Ennél le lehet állítani a mosást bármikor és kinyitni... Megtettem is és jéghideg volt benne minden... Amúgy nagyon kevés vízben mos, kb. amennyit a ruha felszív, nem zötykölődik vízben...


Csináltam benne már 90 fokos tisztítást, akkor jó volt....


A kézmosós csapra van közvetlen rákötve.

2021. febr. 16. 14:19
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor fűtőszál hiba lesz...
2021. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Jobb esetben csak elállítottál valamit a programon. (Balról az első gomb szabályozza a hőmérsékletet függetlenül a programkapcsolótól)

Nekünk is ilyen van. Lassan egyetemi diploma kell ezeknek a használatához.

2021. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Be volt állítva a kívánt hőfok. Tudom, hogy állítani lehet, nem csak a bepoigramozottat. Szerintem könnyű használni, vannak ennél sokkal bonyolultabb mosógépek.


Valamiért nem melegített...

2021. febr. 16. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!