Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért mos jéghideg vízben a...

Miért mos jéghideg vízben a mosógép?

Figyelt kérdés

Új gép és én szerintem a bojlerről viszi a vizet, mert az 30 éves és alig van meleg vizünk.


Ma már fürödtem és lement egy mosás 60 fokon. Szerintem elfogyott a meleg víz. Ennyitől el szokott... A törölközőket beraktam 60 fokra és jéghidegben mossa. Meg is állítottam és teljesen jéghideg.


Többször volt olyan, hogy ment a mosás és elfogyott a bojlerből a meleg víz, pedig senki sem használta aznap még...


Szóval én szerintem a bojlerről megy a meleg, az bizonyítja, hogy elfogyott minden neleg víz és jéghidegben mos, meg nem használt senki, de csomószpr elfogyott, mikor aznap ment a gép.


Öcsém szerint maga melegíti, én vagyok a bolond... De akkor miért jéghidegben mos, ha a bojlerben lefogyott a meleg víz?


2021. febr. 16. 13:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi az esélye annak, hogy egyszerre megy tönkre a fűtőszála a bojlernek és az "új" mosógépnek?

Elárulom:

1 : 1.000.000.000.000. -hoz.

2021. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
A mosógép nincs egy éves. A bojlerünk legalább 30 éves, szerintem tele lehet vízkővel, nert nem volt tialsztítva soha és nem most kezdődtek vele a problémánk, van hogy be sem kapcsol. Nagyon kevés meleg vizünk van mindig.
2021. febr. 16. 17:39
 23/25 anonim ***** válasza:

Tény, hogy gugli fordítóval készülhetett. De ha legörgetsz az aljára tanácsot kapsz, hogy hogy tudod mégis használni a gépet.

Egyébként -gondolom-garanciális, így hívjál szerelőt.

Azt azért jólenne tudni, hogy a csap, amire rá van kötve, tényleg melegvizes-e.

Semmi értelme meleg vízre kötni.

-Egyébként a nejem is volt, hogy elállított rajta valamit, s fél órát "szórakoztam", míg sikerült visszaállítanom. Igaz, valahová "elrejtette" a használati utasítást.

2021. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
23-ra: Most látom, hogy elment az előbb is.
2021. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Most találtam rá a kérdésre.

Mi volt? Véletlenül a bojler vizére lett kötve a mosógép, aminek amúgy elromlott a fűtőszála?

2021. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!