Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér-szürke-fekete pulcsi...

Fehér-szürke-fekete pulcsi elrontása, helyrehozása???!

Figyelt kérdés
Vettünk ma pár ruhát, köztük ezt a 3 vastagabb színsávból álló pulcsit. Ahogy válogattam a szennyeseket nem voltam elég figyelmes, és a sötétekkel együtt sikerült kimosnom ezt a pulcsit, ráadásul úgy, hogy valamelyik új ruha iszonyúan eresztette a színét... 😒 így a fehér sáv nagyon szürkés-kékes lett. Kimostam utána újra, kicsit jobb lett, de nem igazán. Van valakinek valamilyen szuper megoldása erre? Ami kifehérítené, de a fekete sávot nem “szívná ki”? Ecet, szódabikarbóna??! S.O.S, sokkal szebb fehéren! :D köszi előre is.

#mosás #fehérítés #Mintás ruha
2021. febr. 28. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Színfogó kendő?
2021. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a színfogó kendöt tudom ajánlani, esetleg több darabot tegyél a mosásba, ez az egyetlen, ami az elszinezödést el tudja esetleg távolítani.

Csak a fehér sávot nem tudod semmiféle vegyszerrel úgy fehéríteni, hogy a többit ne fakítsa ki.

2021. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a vásárláskor kellett volna eszedbe jutnia...
2021. márc. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!