Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Evel ota nem takaritott...

Evel ota nem takaritott lakast hogy kell kisuvickolni ? a berlo nem takaritott minden kosz mocskos foleg a kad es a mosdo.

Figyelt kérdés

#mpsdo
2021. márc. 1. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gumikesztyűben sok takarítószerrel, hagy egy ideig állni, miután szétkented, aztán többször végigmenni rajta...
2021. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér a keretedbe, célszerű lenne segítséget fogadnod.

Amit vesztesz a réven, megnyered a vámon!

Gyorsabban megvagy, hamarabb hirdetheted.

2021. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én anno, mikor újítottuk a lakásomat és ocsmány volt a fürdő, öntöttem a zuhanyzóba meg a wc-be sósavat és hagytam hatni. Nekem ez bevált, mindent vitt.
2021. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
eddig domestossal probalkoztam de nem nagy seikerrrel olyan vastag koszmo van rajta hogy majd elejaulok pedig csinaltam szivaccsal is. hihetetlen hogy igy eltek
2021. márc. 1. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellett volna kötni, sőt még most is kikötheted, hogy kitakarítva kell visszaadni.

Sőt, menet közbeni takarításokat is ki lehet kötni, ami ellenőrzöl.

3: Jó, de a zománcot is viszi.:)))

2021. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor meg se jo a sosav ? lejon a zomanc?
2021. márc. 1. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem értem. Te adtad bérbe? Akkor, hogy engedhetted, hogy így adják vissza. Pereld be őket egészen nyugodtan!

Ha ennyire extrém a helyzet, akkor sajnos mindent cserélni kell.

2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
orulok hogy vegre elmentek...
2021. márc. 2. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor csak sikálj utánuk.
2021. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat most MIT tudok mast csinalni sosem tudnek behajtani rajtuk semmit. ugyved is megmondta hogy meg lehet nyerni a pert de sosem fognak fizetni behajtani sem tudjak eleg gyakori eset.csak magam idegesitenem vele meg koltenem a penzem
2021. márc. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!