Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a legjobb módszer a kültéri...

Dirty kérdése:

Mi a legjobb módszer a kültéri Gres lap tisztítására?

Figyelt kérdés
sok mindent próbáltam már, nem vagyok elégedett. A lap Mázas, tehát nem szív magába semmit, vegyszeres tippek is jöhetnek. Amikkel próbálkoztam már: sokszori felmosás egymás után, nagynyomású tisztító, kézi kefe.

2021. márc. 2. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szív magába semmit, akkor hogyan lehet koszos? Gőztisztítóval elég hatékonyan lehet tisztítani szinte mindent. 1500W-tól felfele érnek valamit.
2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagynyomású mosó forgókefével, nálam eddig ez vált be a legjobban, akár vegyszerrel kiegészítve.
2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a söprés és a felmosás eddig mindig segített... Ha mázas, akkor ennek segítenie kellene... vagy milyen jellegű kosz kerül rá nálatok, ami ennyire extrém?
2021. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mázas greslap??? Összeszarta a gólya, vagy mi van?
2021. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasnyomású mosó, a legjobb ha van hozzá a forgó kefe rátét is. Ha az nem viszi le, akkor ott lehet hogy már az anyagba van beleégve/marva a szennyeződés
2021. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívd a sírkövest.
2021. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Építkeznek a szomszédban, lassan két éve, folyton száll a por. két nap alatt piszkos lesz és durván letapad a kosz. Kipróbálom a kefés feltétet a nagynyomású tisztítóval, remelem az megoldja. Köszi a tippet.
2021. márc. 5. 06:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Port nekünk a sima partvis leviszi. Fura...
2021. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges, 2 naponta dzsuvázni fogod? Takard le egy kültéri szőnyeggel.
2021. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: a port leviszi, de minden nao egy új réteg friss porra jön az éjszakai páralecsapódás, és a jó kis vízzel kevert cementes sáros cuccot már nem fogja levinni a partvis
2021. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!