Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Be tehetem a mosógépbe a...

Lizaaa03 kérdése:

Be tehetem a mosógépbe a fehér plüssel bélelt farmerdzseki mellé a több mint egy éves fekete pulcsit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én simán betenném. Egy év után már nem kéne fognia.
2021. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Oh, peeeersze. Holnap legalább kiírhatod, hogy jajj anyám, összefogta!


Csak szólok, hogy a farmer mellé eleve nem kellene betenni semmi mást, csak farmert...

2021. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is betenném, de tennék mellé színfogó kendőt. Végül is mit foghat meg, a farmerdzseki belsejét, ami, ha rajtad van, amúgy sem látszik.
2021. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
színfogót... gratulálok
2021. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért, azzal mi a baj, utolsó? :D Amióta önálló háztartásban élek, használom, és nagyon sokszor, amikor azt hiszem, hogy na, ez a ruha/ törölköző nem fog, rózsaszínűn, meg kéken veszem ki a kendőt, de a többi ruhának nincs baja. Mivel kétszemélyes háztartásunk van, nincs annyi ruhánk, hogy összevárjak egy mosásra való egyszínű pirosat vagy más élénk színűt. És milyen érdekes, hogy az 5 év alatt egyszer sem fogott meg egy ruha sem egy másikat. Szóval használd nyugodtan, kérdező.
2021. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Kár, hogy nem én találtam fel ezt a színfogós marhaságot, màr meggazdagodtam volna belőle 😂
2021. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Jaja, a nemzet gázszerelője segédmunkás lenne a színfogógyárban. A nők minden fölösleges szart megvesznek, ahelyett, hogy csak egy kicsit is gondolkoznának.
2021. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Minek azt? Gondolkodnak helyettük a színfogó és öblítő marketingesek, hogy tudják őket bepalizni. 😃
2021. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kimostam együtt és nem lett semmi baja 😇😇😇
2021. márc. 4. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A farmernek, a pulcsinak a mosógépnek, a színfogónak, vagy az egódnak?
2021. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!