Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha zsebkendő volt a mosógépben...

Ha zsebkendő volt a mosógépben, akkor egy következő mosásnál ki fog jönni a ruhákból?

Figyelt kérdés
Egy mosodában történt az eset, nem az én ruháimmak került be a gépbe a zsebkendő.

2021. márc. 7. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Talán papirzsebkendőről van szó ? Száradás után a ruhákról lekefélhetők a maradványok.
2021. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Egy textilzsebkendővel nem is lesz tele a mosógép :) Csak az a baj, hogy mások taknyos zsebkendőjével lettek tele a ruháink...
2021. márc. 7. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért vetted át ilyen állapotban?

Egyébként sem lehet egy profi mosoda, ha zsebkendőmaradványokkal teli a ruha.

Én nem üzemeltetek mosodát, de van a háztartásomban szárítógép, ami minden ilyesmit, macskaszőrt és egyebeket simán leszed. Ezért is vettük.

2021. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éljen a nagy dúrral bereklámozott közösködőzés.
2021. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez önkiszolgáló mosoda. Nincsen jelen személyzet.
2021. márc. 7. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló mosodában máséval kell együtt mosni a ruhákat? Ilyet sem hallottam még!
2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem máséval, hanem egymás után. A mosógéppel előzőleg valaki olyan moshatott, aki nem szedte ki a ruhái zsebéből a zsebkendőket.....
2021. márc. 7. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Be nem raknám a ruháimat ilyen mosógépbe.
2021. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvárod míg megszárad, utána fogsz egy szöszkefét, leszöszkefézed, kézzel leszedegeted ami nem jön le, utána kimosod. Nekem ez vált be. Ja és szöszkefét ilyen ragacsos át én az Auchanban vettem.
2021. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én hívom csak szöszkefének, ez ilyen ragacsos henger féle nyéllel.
2021. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!