Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestosba beleszippantani?

Domestosba beleszippantani?

Figyelt kérdés

Takarítottam a fürdőszobát és a domestossal súroltam a fugát ,közel hajoltam, és éreztem a szúrós szagot, 1 órán át így takarítottam.

Most az orromból nem akar eltűnni a vegyszer szag,picit köhögnöm kell.

Járt már így valaki? Mit tegyek hogy elmúljon? Szellőztettem már,10x kezet mostam.



2021. márc. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyálkahártyádra rátapadtak a nátrium-hipoklorit molekulák, mert belélegezted a kipárolgását a Domestosnak.

Kell kis idő még közömbösödik, és nem érzed már a szagát az orrodban (talán mostanra már el is múlt).

Legközelebb zárt térben használj védőfelszerelést (valamilyen olcsóbb gázmaszk is megteszi).

Nagyon egészségkárosító a Nátrium-hipoklorit belélegezve, hisz ilyenkor minimásiam roncsolódik a légút.

2021. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
Hát igen ezért mondják, hogy a legtisztább állat a grillcsirke, domestosszal átmosva.
2021. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legalább forró-meleg víz is volt hozzá? Úgy az igazi...


Olvasd el:

[link]

2021. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!