Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen zero waste mosogatógép...

1mark2polo3 kérdése:

Milyen zero waste mosogatógép tabletták vannak?

Figyelt kérdés

Egy pár napja már keresek de még mindig nem találtam zero waste mosogatógép tablettát. Ha a mosogatógép tablettáról le kell mondani a zero waste életmód során az is oké, de azért ha ismertek valami megoldást a mosogatógép használatára akkor írjatok.

Köszi mindenkinek aki válaszol.



2021. márc. 29. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10: ezt miből következtetted ki, hogy a visszakérdező egyáltalán nem termel szemetet, és csak vízzel mosogat...????


A te felvetésedre próbálunk ésszerű magyarázatot adni. Ha valaki nagyon következetes, az nem csak a csomagolóanyagokra fókuszál a szemét nem-termelésben. Szerintem.


Nyilván nem lehet _mindenféle_ szennyezés nélkül élnünk. A mennyiség csökkentésére kellene koncentrálnunk, a lilaködös álmok kergetése helyett - szerintem.


Egy mosogatógépes mosogatás kb. ötöd annyi vizet használ el, mint egy folyóvizes kézi mosogatás. És a vegyszer is sokkal kevesebb, mint a kézinél. Az, hogy dobozban veszed a tablettát, vagy kimérve - szerintem nem sokat nyom a latban.

2021. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha melegvízre van kötve, alig kell hozzá mosogatószer, sőt nem is kellene szinte. egy kis szódabikarbóna és kész.
2021. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
12: csak úgy mondom, hogy a szódabikarbóna is vegyszer.... Ha már szennyezés...
2021. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
13: csak úgy mondom, hogy a mosogatógép is "vegyszer".... Ha már szennyezés... ha le se gyártják nem kell zero waste mosogatógéptabletta se.
2021. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
#14: akkor másszunk vissza a fára és együnk bogyókat meg a férfiak vadásszanak mamutot.... :-DDDDD
2021. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Az lesz.
2021. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!