Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószer: folyékony vagy...

Mosószer: folyékony vagy kapszula?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyik márka vált be neked?
2021. ápr. 7. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyékony. Jobban lehet adagolni - a ruha szennyezettségétől függően.

Nekem az aldis sajátmárkás Tandil (finommosószer) tökéletesen bevált.


(nincsenek már kisgyerekek, szóval gyakorlatilag csak por-izzadság, nincsenek masszív foltos cuccaink)

2021. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem a kapszulát is, de a folyékony jobban adagolható.

Greenbiotic márkájút használok, nagyon szeretem.

2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
plusz a folyékony nem marad benne az adagolóba, ellentétben a mosópor egy részével, ami idővel eléggé össze tud gyűlni ha valaki nem tisztítja az adagolót.
2021. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapszula. Kímélő mosást igénylő ruhákhoz pedig folyékony Perwoll.

A folyékonnyal az volt a bajom, hogy soha nem találtan el a kellő mennyiséget, vagy több volt, vagy kevesebb, hiába mértem ki annyit, amennyi a dobozon volt, sokszor nem lett tiszta a ruha. A kapszula egy átlagos, 5 kg-os mosáshoz tökéletes. Nekem puhábbak, élénkebb színűek tőle a ruhák. A pólókból a dezodorfoltot, a fű és sárfoltokat előkezelés nélkül kiviszi, eddig nekem ezt egy folyékony mosószerrel sem sikerült elérnem.

2021. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy a kapszulában is pont ugyanaz a folyékony mosószer van, mint a flakonban. :)
2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is a folyékonyt használjuk (Ariel, Pervoll).
2021. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: igen az van benne, csak 2-3szor koncentráltabban 😉
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából nekem bármi jöhet, de általában folyékony mosószert és port használok. Nincsenek gyerekek, a férjem és én is irodai munkát végzünk, szóval nem igazán koszolódnak a ruhák. Arielt és Persilt használok.
2021. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Folyékonyt használok.
2021. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lewisgirl ***** válasza:
Én kapszulát használok. A port és a folyékonyat nincs idegzetem adagolni. Sokáig Arielt használtam, de amióta tavaly új mosógépet vettünk, azóta Persilt használok. Azt vettem észre, hogy az Arielnek romlott a minősége.
2021. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!