Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki segitsen rajtam,...

Valaki segitsen rajtam, vasalo raborult a törölközore, de csatolok kepet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogkrem jo ra? Vagy hogy tuntessem el? Anyam kifog nyírni ha ezt reggelig nem oldom meg


[link]



2021. ápr. 10. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Jó asszony lesz belőled! :D Remélem főzni legalább tudsz, ha vasalás nem az erősséged!

Amúgy nem nagyon tudsz vele mit csinálni, max kidobni és venni egy másikat! Miért nyírna ki anyukád? Ez csak egy törölköző! Hahó! Törölköző! Aranyóráért sem bántanám a gyereket, nemhogy vaalmi kopott kőkorszaki törölközőnek csúfolt elhasznált, kifakult rongydarabért!

2021. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
2021. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a törölközőért, ez amúgy is egy ócskabb darab, a vasalóért.
2021. ápr. 10. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
2021. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, elrejtem, holnap megveszem ezt a shiftet, és reméljük addig nem akarja majd használni a vasalót amíg meg nem találom. Persze, nem bántana, de a hangját nagyon fektudja emelni, es 100% hogy kiakadna mert mondta hogy en ne probalkozzak vele...
2021. ápr. 10. 21:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj istenem negyes, csak legyen igaza ennek a cikknek!!! Megyek, eloveszem az ecetet, imadkozzatok ertem velem, nagyon szépen köszönöm mindhármotoknak!
2021. ápr. 10. 21:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Az almaecet, es az ecet teljesen ugyanaz?
2021. ápr. 10. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Az almaecet sokkal gyengébb.
2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

1. vagyok :D Először is ne nagyon haragudjál :D Bocsánatot kérek :D Jól beoltottalak :D Azthittema törölköző... :D Én soha életemben nem vasaltam :D De a vasaló sem mai darab ahogy látom, szóval épp ideje lecserélni. De ha ez nem opció 2 és többiek látom linkeltek neked hasznos eszközöket.


Az ecet és az almaecet két kulon dolog, de ezeket haszanltam mar igy tapasztalatból mondom, ne használj eceteket mert nagyon erős szuros szaguk van és nem tesznek jót ezekneka gépeknek.


Szerintem akkor is ügyes vagy, hogy próbálkoztál, vaalmikor meg el kell kezdeni vasalni :) Örüljön anyukád, hogy ilyen ügyes érdeklődő lánya van. A Féleértésért bocsi. :D Azthittem a törölköző a baj :D

2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szószerint megnyugtattál most utolsó... Nagyon szépen köszönöm! Hát igen, eléggé benácska vagyok, de mindig megcsinálták helyettem, amiért halás vagyok anyunak, de sajnos így soha nem fogom megtanulni... Igyekszem megoldani, de ha egyik módszer sem használ és a sift sem, elmondom neki, a fejemet csak nem veszi le.. Köszönöm szépen mindenkinek!💕
2021. ápr. 10. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!