Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen sűrűn szokás kimosni...

Milyen sűrűn szokás kimosni az ágyhuzatot?

Figyelt kérdés
Baratnomnek van egy uj fiuja ,olyan pirci porcinak adja ki magat,es azt mondja ok minden nap ,tiszta vasalt agyhuzatot huznak fel.
2007. dec. 22. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! ...es ki mossa a flancos agynemut a bejarono???!!! Vagy a csalad rabszolgaja? Netalan ezalatt az Edesanyja ertendo?

En dolgoztam mar nagyon gazdag embereknek...Mindenhol hetente csereltuk az agynemut a takaritonovel es a legocskabb marka Ralph Lauren volt.

En nyaron hetente cserelem az agynemut. Telen a lepedot es a parnakat cserelem csak hetente a paplant 2 hetente.

Lehet meg kellene szabadulni ettol az uj fiutol ha mindent csak fikazik! Vagy ha olyan jomodu, hogy neki mindennap kikemenyitett frissen vasalt ropogos agynemu kell, hat fizessen valakit aki ezt lehetove teszi neki.

2007. dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az úrfi nem társat, hanem cselédet keres? ( ez volt a tréfa oldala )

Én mindent hetente cserélek, csak ha szükséges, akkor korábban. A törölközőt szoktam 2 használat után cserélni :)) Az ágyneműt ilyenkor egész nap szellőztetem az udvaron. ( jó hideg télen )

A srácot meg tudom érteni, én is szeretek frissen vetett ágyba feküdni :)

Nekem nem vetik meg, pedig néha de jó lenne átengedni ezt a megtiszteltetést!

Kellemes Ünnepeket!

2007. dec. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
97%
akkor a fiucska vigye haza a lányt, és ne a lány a fiút, akkor alhat minden nap friss ágyneműben!!
2007. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én nyáron hetente de van hogy sűrűbben cserélem(ilyenkor csak huzattal takarózunk)télen pedig 2 hetente cserélem a huzatokat.

persze ha szükséges többször is.a gyerekekét hetente mosom.

2007. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!