Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a rosszabb, ha valaki...

Melyik a rosszabb, ha valaki rendetlen, vagy ha valaki rendmániás?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Rendetlen
Rendmániás
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élni mindkettővel rossz.


Én nem vagyok "rendmániás" de szeretem, ha alapvetően rend van, míg volt olyan lakótársam akinél alacsony volt a szint.


Mindkettőnek vannak szintjei. Van aki ott hagyja ruhát, dolgokat, de az nem ugyaz mint amikor valaki a kaját, szemetet, mocskot érleli hónapokig.

2021. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen azért a rendetlenen belül van aki kicsit lustább mint az átlag, és vannak a gyűjtögetők.

és a rendmániáson is belül vannak a minden azonnal a helyére rakók és a napi szinten mániákusan suvickoló bacifóbiások.

mindkettőben ott van a véglet, ami kóros, és nehezen lehet tolerálni.

2021. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rendetlen.

Mentálisan mindkettő kiakasztó lehet, de a rendmániás legalább nem csinál fizikai kupit. :D

2021. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Óh hármas, te nem voltál még igazi rendmániással. Paprikás krumpli főzés közben egyszer kimentem a spájzba, mert kiürült a bors tároló, hoztam egy új csomagot. Barátnőm egyetemi vizsgára készült, de kijött a szobájából vizet inni. Mire megtaláltam a borsot és visszamentem a konyhába, elmosogatta a paprikáskrumli kavarásához elővett fakanalat, és a kistányért, amire letettem. "Mert kupi volt a konyhában, amikor kijöttem"...
2021. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4 de legalább nem napokig kell pakolni és takarítani mielőtt valaki beugrik hozzátok pár percre!

Biztos nagyon fárasztó lehet egy rendmániással, ha valaki nem az, de mégis sokkal jobb és egészségesebb, mint egy rendetlennel

2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

De voltam, anyám rendmániás. Kiakasztott. De tényleg, legalább mindig patent rend és tisztaság volt. Egyetem alatt értem rendetlen, kupis, koszos lakótárssal, ő ugyanúgy kiakasztott ÉS még mellette takaríthattam is helyette.

Mindkettő idegesítő, mégis kevésbé rossz a rendmániás szerintem.

2021. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szélsőséges, egyik sem jó. Én egyikbe sem tartozok, alapvetően szeretek mindent a helyén tartani, szennyest nem hagyok a földön, vagy a kaját nem hagyom kinn, de nem is tudok mindig találni valami házimunkát, sőt, van, hogy ha van jobb dolgom is, halasztom.

Úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy lakás van értünk, nem mi a lakásért, de azért azt is megelőzöm, hogy kuplerájra emlékeztessen a lakás.

2021. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!