Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás, miért nem jó illatú a...

Mosás, miért nem jó illatú a ruha?

Figyelt kérdés

Másfél órás programon mosom a ruháinkat Persil folyékony mosószerrel, lenor öblítővel mégsem illatos a ruha, olyan mintha állott szaga lenne. Havonta egyszer tisztítom a mosógépet, legmagasabb hőfok+ecet. Nem vagyok a házi asszonyok gyöngye ajánljatok valami jó megoldást kérlek.

Amúgy Gorenje mosógép, elől nyilós



2021. júl. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom. Én nem használok Persilt, mert nekem (is) büdös a ruha tőle. Ok, tudom, hogy emberek százezreinek bevált, nekem nem. Olyan szaga van a ruhának, mint mikor anyám anno kifőzte azokat a mosófazékban.
2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a szennyeződés, amit már házi praktikákkal nem lehet kitisztítani.


Ajánlott szerelőt hívni.


Egy szervízes.

2021. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezelőtt Ariel mosópor volt. Egy kutya...

Most nem nagyon tudok magamnak egy szerelőt megengedni. Így más házi praktikák is érdekelné

2021. júl. 9. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol penész van a gépben. Hipóval indíts egy tisztítást. (Nem, az ecet nem jó penészre)
2021. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inditottam egy citromsavas mosást, most mintha jobb lenne. Köszi 🤗 😚
2021. júl. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!