Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vezeték nélküli olcsó, de jó...

Vezeték nélküli olcsó, de jó porszívót tudnátok javasolni? Régebbi fajta is lehet, mert tényleg jó árban szeretnék venni

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a fajta van: [link]

Teljesen meg vagyok vele elégedve, a célnak megfelel és mégsem több százezer 🤷🏼‍♀️

2021. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
'olcsó, de jó' - ebbol maximum egyet lehet altalaban valasztani.
2021. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar felfogás. Olcsó, de jó.

Ilyen nincs. Van olcsó, ami valószínű semmit sem ér, tele van gagyibbnál gagyibb alkatrészekkel, az aksija jó ha 15-20 percet kibír.

A jó, az pedig ennek az ellenkezője.

Nekem volt szerencsém egyszer egy Dysont kipróbálni, nah az tényleg porszívó. A többi a nyomába sem érhet.

2021. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Vannak jó árban is jó áruk, maximum nem felpumpált reklámokkal viszik a célba őket. Nem értem, miért kell ilyen otromba választ írni, kedves 3#!

Talaltam olcso porszivot, ami jo is lehet. Es ami linket kaptam, az is jo nagyon. Arban is, es ha mar bevalt valakinek, biztos jo.

2021. aug. 2. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Jót tudok írni, olcsót nem. A 2 üti egymást.
2021. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó ég, persze, hogy nem üti!

Én is most tervezek ilyet venni. Első amit linkelt (mióta van meg?), először annak az újabb változatát néztem ki, az se olyan drága, 40 körüli. Viszont, árukeresőn a kérdések közt bukkantam arra az információra, hogy bizony csak ebben a korábbi típusban van valami kiürítést segítő rugó és ez most csak 27 ha jól látom! Nekem ezzel annyi a "bajom", hogy fekete :/

Nekem mindeközben nagyon megtetszett a Xiaomi ilyesmi vezeték nélküli porszívója és az meg még olcsóbb és jó! Legalábbis a felhasználói videók és értékelések szerint amiket eddig láttam. Én szerintem ezt fogom választani. Te vettél már?

2021. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os

Na látod, ellentmondasz magadnak. Jóról beszélünk, és akkor írod a Xiaomit.

2021. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6#!

Még nem vettem, de a Gorenje porszívókat találtam szimpatikusnak. Peldaul ez is nagyon szimpi, jok a velemenyek, a videok rola youtubeon jokat mondanak:

[link]

De alapvetoen tobb gorenje keszulekkel is kibekulnek. Vannak ennel a markanal meg olcsobb szeriaban is szimpi keszulekek.

A szivoerejet nezve, ami 130 watt, az eleg erosnek bizonyul szamomra, valamint hosszu ideig tud menni. A tobbi (pl.:phillips keszulek) ilyen tudasnal 100 ezer folott vannak kb..

2021. aug. 6. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom mi a gondod a Xiaomi márkával, robot porszívókat is elég régen elég jókat gyártanak, telefonjai is nagyon jók és megfizethetők, tehát az lenne a konzekvenciám, hogy jó műszaki cikkeket gyárt.

Kérdező majd ha megvetted számolj be róla milyen.:)

2021. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!