Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Morzsaporszívót beszerezni erre?

Morzsaporszívót beszerezni erre?

Figyelt kérdés

A takarítás szakértői, hozzátok fordulnék ezzel a kérdéssel.

Lányként nagyon unom már, hogy csak órák kérdése, hogy a frissen porszívózott hálószobámba belerondítson a hulló hajam. És bizony egy nyugdíjas pudlit is megszégyenítene, úgy hullik.

Arra gondoltam, egy mindig kéznél levő morzsaporszívó kontroll alatt tartaná a rendet. Szerintetek alkalmas erre a célra vagy a haj betenne neki?


2021. aug. 28. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó, nem olyan erősen szív. Kézzel szoktam összeszedni, ahol látom. Nekem is nagyon el kezdett hullani
2021. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hajszálanként porszívóznád? Kibírja.

Sok haj hullik, annak oka van.

2021. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ikeás macskaszőr henger jobb.

Viszont ha annyir ahullik akkor menj el dokihoz.

2021. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hengert én is próbáltam de nem győztem réteggel.

Köszi az aggodalmat. :) Igazából az a gond, általában nincs időm offolni a hajszárítót mosás után, olyankor van ez.

2021. aug. 28. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A morzsaporszívó nem jó erre. Gyengén szív. Vegyél egy vezeték nélkülit, vagy szedd fel kézzel.
2021. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kendő lazán kötve a hajadra nem játszik?

Van az a hengeres seprű az jól felszedi, csak ki is tudd venni belőle.

2021. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Vezetékes kézi porszívóval jobban járnál, az akkus morzsaporszívók csak pár percig üzemelnek egy töltéssel. Ilyesmire gondolok: [link]

Nekem egy ősrégi textilporzsákos Solac modellem van, még sosem problémázott a hosszú hajszálaim miatt.

2021. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!