Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlen összemostam a fehér...

Véletlen összemostam a fehér mackónadrágomat a színes ruháimmal. Összefogtam és úgy dobtam be a mosógépbe. Kicsit be is fogta a nadrágomat. Hogyan tudnám kiszedni a foltot?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kuka. En is jartam igy,nem jott ki semmivel :/
2021. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Velem még nem fordult elő ilyen, ezért is mondom rákérdezek hátha van valami tuti lötty ami kiszedi..

Szomorúan hallom vagyis olvasom.. nemrég vettem és olyan jó nadrág.. mondjuk itthonra még jó lesz.

2021. aug. 29. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Barackvirág színű törölközőmet fogtam össze egy kékkel, amiről tudtam is, hogy ereszti a színét. Hát, a szép törölközőmből ilyen sárgás zöldes valami lett. Kimostam újra, 60 fokon, adtam Vanisht hozzá. Csak úgy próbaképp, nem hittem benne hogy történik valami, de visszahozta a színét.
2021. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Van olyan fehérítő, a boltban, amiben nátrium ditionit van. Nekem az kiszedte a rózsaszínt az eredetileg hófehér laborköpenyemből.
2021. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!