Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van itt olyan aki csak egyszer...

Van itt olyan aki csak egyszer mosogat hetente mint én?

Figyelt kérdés
Általában csak eltörlöm a tányérokat papírral aztán mennek a szekrénybe. Hetente egyszer aztán mindent elmosogatok vízzel.
2021. szept. 2. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
szerethetnek téged a bacik
2021. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
2021. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mi a probléma?
2021. szept. 2. 19:44
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
92%
Vélhetően a higiénia hiànya. Vagy az iq, még nem tudom, mesélj, h miért így csinàlod?
2021. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 mindentudó99 ***** válasza:
91%
A szétfolyt főtt tojást elkened és megy a szekrénybe?
2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül élő, fél-alkoholista pasi vagyok, de ennél azért igényesebb. Egy, max két naponta elmosogatok.
2021. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, hogy akkor nem is fürdesz, csak néhanapján áttörölgeted magad egy darab wc papírral?!
2021. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem, hogy egy ilyen kérdés kiírásánál mi a cél?

Ha ennyire igénytelen vagy oké, csináld, nekem pl. tök mindegy mikor mosogatsz. De az, hogy még megerősítést is kérsz ebben, hogy ez így jó….

2021. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Heti egyszer mosogatok, de csak mert kb aludni jarok haza, otthon mar csak szendvicset eszek vagy kavezom, tehat pont egy het alatt telik meg kb a mosogato. Egyedul vagyok, nyilvan ez egy 2-3-4 tagu csaladban mar nem mukodne.

De ez amit te csinalsz kerdezo, ilyenrol en meg csak nem is hallottam. En se biztos, hogy jobb vagyok, hiszen elmoshatnam naponta a dolgaimat, de legalabb talan nem kapok mergezest, mert tiszta tanyerrol eszem :D

2021. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Azért kéri a megerősítést, mert a fentebb belinkelt másik kérdésében az új párja nehezményezte a "módszerét".


Amúgy hihetetlen, hogy ilyen észlények is találnak pasit maguknak.

2021. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!