Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet megbízható takarítót...

Hol lehet megbízható takarítót találni, akit nyugodt szívvel beengedsz a házba??

Figyelt kérdés
Szeretnék takarítót felvenni itthonra, de fogalmam sincs hogy hogyan keressek olyat aki nem pakolja ki a házat míg nem vagyunk otthon. Ti hogyan és hol kerestetek? Esetleg ha Pécs környékén tudnátok ajánlani, azt is megköszönöm.
2021. szept. 13. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég komoly bajok vannak veled, ha az jut eszedbe egy takarítóról, hogy kipakolja a házat!
2021. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlások és némi emberismeret.

Nyilván nem első nap hagyod magára és nyomod a kezébe a kulcsod, de beszélgetés, esetleg a lakásán tett látogatás sokat segít.

2021. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es szerintem meg veled vannak komoly bajok. Lehet te egy lelkiismeretes takarító vagy és meg se fordul a fejedben ilyesmi, de elég naiv vagy ha mindenkiről ezt feltételezed.
2021. szept. 13. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok takarító, sem naív, de akit alkalmazok, az a papírjai alapján megbízható.
2021. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van az egyesnek, hogy amíg így állsz hozzá, hogy egy takarító kirámolja a házat…. szóval ez nem egy jó felfogás. Nyilván hallott már az ember ezt-azt, de alapvetően nem fordul elő ilyen a mai világban szerintem. Nem azt mondom, hogy egyeltalán nem, de azért ritka.

Ott kezdődnek a “bajok” a takarítónőkkel, hogy mindenki azt gondolja, hogy takarítani mindenki tud. Ez sajnos nem így van. Ezért is olyan sok a jelentkező ebbe a szakmába.

Én Kaposvári vagyok, a mostani a 4. takarítónőnk 2 év alatt.

Most biztosan meg fognak kövezni, és majd jön a “csináljam magamnak, ha nekem senki sem jó”, de akkor is leírom a véleményem.

Az első takarítónőnk egy vállalkozó volt, takarítócéggel. Botrányos volt amit csinált: a fürdőben minden vegyszer foltos maradt maga után, ragadt a padló a felmosás után, és rettentő felületes volt. Nem kellett többet jönnie…

Én egy takarítónőtől elvárom az alaposságot, azt, hogy a ház minden része csillogjon. Hiszem ha elmegyek egy étterembe, ott sem eszem meg a félig átsült húst, pláne nem fizetem ki érte a teljes árat…

Ezt csak azért írtam le, hogy tudd, nem biztos, hogy az első jelölt lesz a megfelelő a számodra.

De, hogy érdemben is válaszoljak a kérdésedre: takarítócégeknél én nem keresnék. Ők általában mindig mást küldenek, azt aki éppen szabad. Mindenkinek külön el kell magyaráznod mindent, stb.

Ha van az ismeretségi körödben olyan, aki szintén alkalmaz takarítót, kérdezd meg hátha be tudna téged is ajánlani neki.

Mert sajnos, vagy nem sajnos, de a jó takarító válogatnak az ügyfél között és nem fordítva!

Sok sikert kívánok hozzá, ha van kérdésed esetleg, privátban szívesen válaszolok! :)

2021. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ismerősökön vagy cégen keresztül jön és elkéred az igazolványát, kizárt, hogy meg akarjon lopni, hiszen rögtön megtalálnák.
2021. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké most kicsit kisarkítottam hogy kirámolja a lakást..de én úgy gondolom ez egy elég bizalmi állás. Beengeded az életedbe gyakorlatilag. Szeretném, ha előbb utóbb egyedül lehetne hagyni itthon, és mire a nap végére hazaérek rend van és tisztaság. Vannak ismerősein, akik így takarítanak különböző családoknál, de nagyon messze vannak :( szóval nem akartam én senkit megsérteni.
2021. szept. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!