Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik porszívót ajánljátok?...

Melyik porszívót ajánljátok? Esetleg tudtok jobbat ajánlani állatszőr kategóriában?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezt a kettőt néztem ki, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb.


[link]


[link]


Az electrolux felé jobban hajlok, de általánosságban meg talán a dyson jobb márka, nem?

Minden tanácsot szívesen veszek. :)

(Mindenképp álló porszívóban gondolkodom, ha nem is pont ezekben.)



2021. okt. 6. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Dyson túlhyepolt brit márka, fillért nem érnek a termékeik (hacsak nem Minivel jársz, Rolling Stonest hallgatsz és II. Erzsébet királynő képe díszíti a házad falát amin egy Union Jack zászló lobog).
2021. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok márkamániás, max annyiban, hogy legyen hozzá alkatrész szerviz stb., ha neadjisten kell, szóval ne legyen teljesen noname.

De a márkánál jobban érdekel az, hogy olyan feje legyen, ami megbirkózik az állatszőrrel, meg hogy milyen a motorja, szívóereje (bár érdekes módon ezeknél nem annyira divat már feltüntetni).


Szóval ezért jöttem ide, hátha valakinek van tapasztalata, ezzel vagy más hasonlóval. :)

2021. okt. 6. 16:05
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem piszívó, hanem egy rakás💩

Egyik se ér egy forintot se

2021. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3, Akkor mondj mást, mondj jobbat! :) Ezért kérdezek.
2021. okt. 6. 16:36
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Ez a morzsát nem szedi fel, nem a szőrt.

Bármelyik rendes porszívó, porzsák nélküli. Kärcher pl.

2021. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Mit szólltok hozzá?

[link]

2021. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Robotporszivot vegyel allat melle es naponta inditsd szerintem. Xiaomi. Ha van sok ko,felmososat.
2021. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az eredeti kérdésben írtam, hogy álló porszívót keresek kifejezetten, ezt továbbra is tartom.

A napi gyors végigszaladok takarításra kell, sima porszívónk van, azzal nincs gond, azt megtartanám nagytakarításra, de pont arra kéne, hogy ne kelljen azt mindig előszedni.


Robotporszívónk van, lófszt nem ér, már bocsánat. Az nagy tágas házakba lehet, hogy jó, ahol végigsuhan a (szőnyegmentes) amerikai konyhán meg a nappalin a napi port összeszedve, de egy normál méretű kislakásban értelmetlen, csak elakad a bútorokban, zegzugokban.

Plusz: a macskaszőrt meg a hajat csak feltekeri, tovább tart a kefét letakarítanom, mint amennyi idő alatt kitakarít, a macskaalommal nem boldogul, csak tologatja maga előtt és az első küszöbnél hátrahagyja.

Szóval van robotunk, nagyon cuki piros, jól mutat a szekrény alatt, és ennyi.


De igen, lényegében arra szeretném a rúdporszívót, ami alapesetben a robotnak is haszna lenne.

2021. okt. 6. 17:52
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Rud porszivoban nincs eros,ami a szőrt is kiszedi. Milyen robotporszivod van,azon kivul hogy piros? Xiaomit kell venni,a tobbi valoban hulladek. Ez olyan latvanyos tisztasagot csinal,hogx orom nezni.
2021. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Az állo semmit nem ér. De akkor vedd azt🙋‍♀️
2021. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!